Продуктовий скандал в МО: НАБУ його розслідувало ще до розголосу

Національне антикорупційне бюро каже, що розслідує ймовірні зловживання Міноборони при закупівлі продуктів харчування для військових в рамках кримінального провадження, розпочатого ще до розголосу в ЗМІ.

Об этом сообщает Компромат PRO

Про це повідомляє пресслужба НАБУ в соцмережах.

"З огляду на резонансні публікації у ЗМІ про можливі зловживання Міноборони при закупівлі продуктів харчування для військових, повідомляємо, що викладена інформація відома НАБУ і CАП, вона досліджується в межах кримінального провадження, розпочатого за власними напрацюваннями, до оприлюднення в медіа" — йдеться у повідомленні.

Вказано, що з-поміж іншого, слідство перевіряє закупівлі на понад 13 мільярдів гривень.

Попередня правова кваліфікація – ч.5 ст.191 КК України (Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, шляхом зловживання службовим становищем у змові, в умовах воєнного часу).

Вказано, що розслідування триває, а інші деталі становлять таємницю слідства.

Раніше видання Zn.ua з посиланням на угоду Міністерства оборони про закупівлю харчів повідоммило, що Міноборони закуповує харчі для військовослужбовців у двічі-тричі дорожче, ніж у магазинах Києва. Міноборони назвало цю інформацію введенням в оману та маніпуляцією та обіцяло звернутися до СБУ.

В середині січня Державне бюро розслідувань повідомило, що заблокувало схему масштабного розкрадання продуктів харчування для військових.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що корумпованих чиновників чекає відповідальність, і анонсував, що "активні посадки" будуть вже цієї весни.

Міністр оборони Олексій Резніков відкинув обвинувачення Міноборони в корупційних закупівлях, пов’язав появу інформації про тендери з "Рамштайном" і заявив, що винного за злив покарають.

УГОРІ: ТИМ ЧАСОМ МІНІСТР ОЛЕКСІЙ РЕЗНІКОВ ПУБЛІЧНО ЗАХИЩАЄ "СХЕМАТОХ" У МОУ. ФОТО З FACEBOOK


Источник: Руссиангейт