Milton Group, яку звинуватили в афері на мільйони доларів, продовжує працювати в Київському БЦ

Понад 200 співробітників пропонують європейським пенсіонерам "вигідне інвестування" в криптовалюту й акції.

Компанію Milton Group, яку в 2020 році звинуватили у фінансовій піраміді на більш ніж 70 млн доларів, продовжує працювати з Києва, маючи офіс в одному зі столичних бізнес-центрів.

Про це йдеться в статті РБК-Україна "Великий куш. Як шахраї з Milton Group продовжують обманювати людей, прикриваючись війною".

Як відомо, компанія Milton Group була створена в Ізраїлі в 2016 році. Через рік компанія переїхала до Києва, відкривши офіс в самому центрі столиці - в ТЦ Mandarin Plaza. "Офіційно" компанія займається фінансовими послугами та IT-бізнесом.

За фактом - понад 200 співробітників пропонують європейським пенсіонерам "вигідне інвестування" в криптовалюту й акції. Співробітники Milton Group обдурили тисячі людей з більш ніж 50 країн. Тільки за 2019 рік сукупно організація виманила шахрайським шляхом понад $70 млн.

За даними РБК-Україна, компанія як і раніше має штаб-квартиру в Києві. Більш того, аферисти навіть не стали міняти місце офісу, продовжуючи орендувати приміщення в Mandarin Plaza і Arena City. 

За словами журналістів, для подібних Milton Group організацій війна стала "зручним" фоном, адже фактично весь силовий блок задіяний у захисті територіальної цілісності країни, не маючи можливості повноцінно займатися розслідуванням і притягненням до відповідальності шахраїв.

Журналісти звернулися з інформаційним запитом до Національної поліції, Служби безпеки України та Бюро економічної безпеки з питанням, чи відкриті в Україні справи щодо Milton Group. На момент виходу публікації офіційних відповідей надано не було.

"Подібна безкарність дає можливість аферистам відкривати нові кол-центри в інших країнах. Зокрема, відомо про "представництва" Milton Group в Албанії, Грузії та Північній Македонії, але вже під іншим брендом. Також, за словами співробітників, у компанії з’явився офіс в Росії. У компанії як і раніше працюють сотні людей", - йдеться в статті.

Нагадаємо, ТОП-посади в компанії займають грузини. Деякі з них - колишні грузинські чиновники, які раніше звинувачувалися в незаконній діяльності.

Єдиний офіційний бенефіціар Milton Group-грузин Іраклі Дадівадзе. Другий великий бізнес Дадівадзе - онлайн-казино Lime Consulting. 

Реальним власником Milton Group журналісти називають ізраїльтянина грузинського походження Давида Тодуа. Його пов’язують з силами партії "Єдиний національний рух" Михайла Саакашвілі.