Топ-командувачі НАТО та РФ провели зустріч у Баку

30

Нояб -0001

Топ-командувачі НАТО та РФ провели зустріч у Баку

В Статьи


Головнокомандувач Об’єднаних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті провів зустріч в Баку з начальником генштабу Збройних сил РФ генералом Валерієм Герасімовим

Інформація про зустріч розміщена на сайті Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі. Об этом сообщает vbusk.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Розмова була зосереджена на питаннях військових позицій та навчань. Ця двостороння зустріч демонструє чітку взаємну зацікавленість підтримувати військові зв’язки, пристосовуватися до політики діалогу та прозорості НАТО", — йдеться у повідомленні.

Click the link to read about the meeting today between Gen. Curtis M. Scaparrotti, NATO SACEUR, and Gen. Valery Gerasimov, Chief of the General Staff of the Armed Forces of the Russian Federation and First Deputy Minister of Defence in Baku, Azerbaijan. https://t.co/T3aeX362rj pic.twitter.com/TSHggDRrpL

— SHAPE Public Affairs (@SHAPE_NATO) 19 апреля 2018 г.

У НАТО нагадали, що у вересні минулого року в Баку з Герасімовим зустрічався голова Військового комітету НАТО Петер Павел.

"Генерал Скапарротті і генерал Герасимов погодилися продовжувати використовувати військові лінії зв’язку в майбутньому", — відзначається у повідомленні.

Розмістили інформацію про зустріч і на сайті Міноборони РФ.

Там повідомили, що сторони обговорювали військову діяльність НАТО і Росії в європейському регіоні та ситуацію в Сирії.

Вибір Баку для проведення переговорів, вочевидь, свідчить про те, що сторони шукали умовно нейтральне місце для зустрічі. Азербайджан має хороші відносини як з Росією, так і з НАТО.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/04/19/top_komanduvachi_nato_ta_rf_provely_zustrich_u_baku”