ЗСУ можуть розгромити окупантів у Бахмуті, і Пригожин у цьому зацікавлений, – Піонтковський

Читать на русском

ЗСУ можуть розгромити окупантів у Бахмуті, і Пригожин у цьому зацікавлений, – Піонтковський
ЗСУ можуть розгромити окупантів у Бахмуті, і Пригожин у цьому зацікавлений, – Піонтковський

Такий сценарій не можна виключати з огляду на рішення українського командування продовжувати оборону міста.

Об этом сообщает Растрига

Українські сили можуть вдарити по окупантах у досить несподіваному місці – у Бахмуті. Це справить величезний ефект на Росію.

Як повідомив пояснив політолог і публіцист Андрій Піонтковський в ефірі каналу FreeДОМ, поки всі чекають контрнаступу на Запоріжжі та деокупації Криму, українські сили можуть вдарити у найбільш гарячій точці фронту — у Бахмуті, інформує УНІАН.

"Мені здається, ймовірний удар в Бахмуті, в районі Бахмута. Зверніть увагу на те, що зараз Пригожин повторяє кожен день. Він повторює кожен день: "Мені не дають боєприпаси, мені не дають людей. Я можу зазнати поразки, тоді російська армія відкотиться до державних кордонів Росії й України 1991 року. І в цьому винні зрадники Генштабу". В мене складається враження, що він зацікавлений у цьому сценарії поразки, тоді він викриє зрадників у Генштабі", — сказав Піонтковський.

За його словами, Пригожина підтримають деякі російські воєнкори. На його переконання, саме з цим пов’язане рішення українського військового керівництва тримати оборону Бахмута.

"Пам’ятаєте, ще днів 10 тому загальною позицією було: Ми (українські сили — ред.) виходимо з Бахмута на інші оборонні позиції. Ми свої функції виконали у переламуванні росіян". А зараз: "Ні, ми будемо боротися за Бахмут", — зауважив політолог.

На його переконання, рішення українського командування продовжувати оборону Бахмута пов’язане з тим, що у Сил оборони з’явилася можливість завдати окупантам серйозної поразки. Піонтковський впевнений, що політичний ефект поразки під Бахмутом для Росії буде настільки величезним, що оголить конфлікт між Пригожиним та Генштабом.

Источник: Архив компромата