Главная>>Разное>>ПОДАРУНОК — ЕКОЛОГІЧНА ВЕЛОДОРІЖКА
ПОДАРУНОК — ЕКОЛОГІЧНА ВЕЛОДОРІЖКА

30

Нояб -0001

ПОДАРУНОК — ЕКОЛОГІЧНА ВЕЛОДОРІЖКА

В Разное

Екологічна велодоріжка протяжністю 25 км поєднує місто Іллінці та село Красненьке. Ініціаторами її створення виступили директор державного підприємства«Іллінецький лісгосп», заслужений лісівник України Андрій Ро­манович та міський голова Іллінців Володимир Ящук.

9,5 кілометріввелодоріжки проходить територією Іллінецького лісництва, з них 3,5 кілометри— через загальнодержавний ботанічний заказник «Іллінецький», де зростають такі червонокнижні рос­лини, як цибуля ведмежа, скополія карніолійська, любка зеленоквіткова, любка дволиста, гніздівка звичайна, коручка чемерникоподібна.

Лісівники підтримують еколо­гічну велосипедну доріжку, яка проходить через лісовий масив, в належно­му стані, вздовж неї встановлені стовпчики напрямку руху. Сама доріжка та територія поблизу неї утримуються в чистоті та порядку.

Екологічна велосипедна доріжка стала популярною серед велотуристів, місцевих жителів. Рельєф місце­вості, якою пролягає велосипедна доріжка, дозволяє часто проводити тут різ­номанітні змагання з велоспорту.

За словами головного лісничого ДП «Іллінецький лісгосп» Валерія Пальченка, у 2017-му році державне лісове господарство змонтує на екологічній велосипедній доріжці цікаву наочність, де представить інформацію про сам ботанічний за­казник, про червонокнижні росли­ни, про життя лісу, птахів, тварин. Люди вдячні лісівникам і міській раді за такий чудовий подарунок.

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

 

Джерело статті: газета «Лісове господарство Вінниччини»