Главная>>Разное>>Діти залізничників-учасників війни України проти Росії відпочиватимуть безкоштовно, діти членів профспілки — за 10% від вартості путівки
Діти залізничників-учасників війни України проти Росії відпочиватимуть безкоштовно, діти членів профспілки — за 10% від вартості путівки

30

Нояб -0001

Діти залізничників-учасників війни України проти Росії відпочиватимуть безкоштовно, діти членів профспілки — за 10% від вартості путівки

В Разное

ЗМІНИ У ТАБОРІ “ДУБКИ”:

1-ша зміна — з 16 червня по 03 липня 2017 року;

2-га зміна — з 08 липня по 28 липня 20 1 7 року;

3-тя зміна — з 01 серпня по 21 серпня 2017 року.

Початок літа дав старт канікулам, відпусткам і літнім таборам. Хтось вже ви­рішив як буде відпочивати влітку цього року, а хтось ще у роздумах. Зазвичай представ­ники найулюбленішої професії у нашому місті, залізничники, та члени їхніх сімей мають можливість відпочити на курортах, таборах і базах відпочинку за участю співфінансування територіального комітету залізничників і транспортних будівельників.

Голова Жмеринського теркому профспілки залізничників Юрій Андрушков розповів, що цього року, як і в минулому, члени профспілки будуть оплачувати лише 10% від повної вар­тості путівки до дитячого табору “Дубки”, розташованому в одному із заповідних куточ­ків Поділля, в екологічно чистій зоні, за 30 км від м. Жмеринка.

Змішаний ліс, річка Рівець з плантаціями білих лілей, луки з різнотрав’ям, що наповню­ють повітря цілющими пахощами — створю­ють неповторний ландшафт — найкращий для відпочинку та оздоровлення. За багато деся­тиріч цей оздоровчий заклад перетворився у справжню планету дитинства з власною історією і звичаями. Вже не перше літо дитячий оздоровчий табір “Дубки” зустрічає своїх ма­леньких гостей та дарує їм незабутній відпочинок та захоплюючі враження.

Організація відпочинку дітей у ДОТ “Дубки” здійснюється трьома змінами, тривалість кожної — 21 день.

За словами директора оздоров­чого закладу Елли Гриценко, усі за­ходи та події у таборі “Дубки* спрямовані на розвиток дитини, ви­явлення й потенціалу, творчих, лі­дерських, орґанізаторських

здібностей, культивації здорового способу життя серед зростаючого

покоління. “У цьому році ми залучили нову команду педагогів, наставників, вихователів і керівників гуртків, а нові люди — це нові ідеї. Окрім щоденних конкурсів і свят, за­планованих згідно плану, до табору завітають представники обласного краєзнавчого музею, Вінницької філармо­нії, планується шоу ляльок-велетнів та ба­гато ін.”.

Для того, аби підготувати заклад до зустрічі з дітьми, залізничники виробничих — підрозділів, територіально розташованих у Жмеринській дирекції залізничних переве­зень, здійснили ремонтні роботи у всіх примі­щеннях, оздобили кімнати і всю територію табору. Найбільший внесок у розвиток оздо­ровчого табору здійснили працівники Жме­ринського будівельно-монтажного експлуатаційного управління.

 

ЯКА ВАРТІСТЬ?

Повна вартість путівки для будь-якої ди­тини — ₴7149, вартість для дітей заліз­ничників, учасників профспілок залізничників, — 680 гривень 92 копійки. Діти залізничників-учасників Українсько-російської війни мають можливість безкоштовно відпочити у даному таборі. На зміну вже виділено 129 путівок, які можуть бути оплачені теркомом у 90% повної вартості та 10% з боку батьків.

 

ХОРОШІ УМОВИ ВІДПОЧИНКУ

На площі 4,7 га розташовано три житлових корпуси для проживання та відпочинку дітей. У центральному триповерховому корпусі є санвузол на кожному поверсі, душові та туа­лети другого та третього корпусу знаходяться в окремо стоячих будівлях. Також на терито­рії табору є: футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, спортивний май­данчик, альтанки, кухня та їдальня, кінотеатр, басейн та майданчик для проведення куль­турних заходів, концертів, дискотек. Терито­рія табору по периметру огороджена парканом. У кімнатах розміщуються діти від 3 до 10 осіб. У кожній кімнаті в користуванні ди­тини є дерев’яне ліжко, шафа і тумбочка. Гі­гієнічне прибирання приміщень проводиться щоденно. Зміна постільної білизни — 1 раз на 7 днів.

 

У ПРОГРАМІ

Малі олімпійські ігри, спортивні конкурси, естафети, творчі заняття, плавання у басейні, ігри та розваги, вечірні дійства, дискотеки, мистецькі гуртки, майстер-класи, святкові дійства та програми, а також цікаві призи та солодкі по­дарунки.

 

ЦІКАВИНКИ

Під час відпочинку діти зможуть брати участь у змаганнях з футболу, волейболу, стрітболу, баскетболу, легкої атлетики, на­стільного тенісу, плавання, водного поло, дартсу, шахів, шашок, крос-фіту та багато інших. Туристичний клуб: кожна дитина зможе навчитись ставити намет, орієнтува­тись по компасу, запалити вогонь за допомо­гою одного сірника. На усіх відпочивальників чекають майстер-класи та творчі майстерні із квілінгу, оріґамі, поробок з різних підручних ма­теріалів. Функціонують гуртки з хореографії та театрального мистецтва.

Цього року табір бере участь в одному з проектів волонтерської орґанізації “ҐоуҐлобал”, що популяризує вивчення іноземних мов: во­лонтери з різних країн допомагатимуть дітям у вивченні англійської мови. Дискотеки і гала-концерт, завжди улюблені “Веселі старти”, “Містер і Міс Дубки”, “Дубки” має таланти”, “Мафія” та інші.

 

Перелік послуг, що отримають діти під час кожної зміни:

— проживання у відновлених і оновлених кімнатах;

— 5-тиразове повноцінне харчування із удос­коналеним меню та врахуванні вікових норм та побажань дітей з обов’язковою присутні­стю в раціоні фруктів, овочів, м’яса, риби, мо­лочних продуктів;

— цілодобове медичне обслуговування ліка­рем та медсестрами, що дають поради у пи­таннях фізичних навантажень, харчуванні та відпочинку. Медичний пункт оснащений усіма необхідними медичними препара­тами;

— обов’язкове страхування дітей;

— охорона табору здійснюється цілодо­бово, протягом кожної зміни діти наділені піклуванням та увагою вожатих та вихова­телів, поруч з дітьми перебуває психолог.

 

ДО МОРЯ

Окрім звичного відпочинку в одному з найпопулярніших таборів поблизу на­шого міста, територіальний комітет проф­спілки залізничників пропонує своїм членам профспілок путівки у табір “Одема-ЮГ” (Коблево) і табір “Прібрєжний” (Лазурне) — по 50 путівок у кожний.

 

А ДЛЯ ДОРОСЛИХ?

Для залізничників та їхніх сімей територі­альним комітетом і профспілковими коміте­тами передбачений також відпочинок у базах відпочинку міста Одеси, Коблева, у Затоці, а також у санаторії Закарпаття “Сонячна долина”. Усі путівки організовуються з ча­стковою доплатою профспілчан.

Спогади про відпустки і канікули супровод­жують нас усе життя, тому територіальний комітет профспілки залізничників ставить собі за мету зробити відпочинок як дітей, так і своїх працівників не­забутнім!

Спілкувалася Яна СЛАДКОВСЬКА

 

Джерело статті: газета “Жмеринська газета”