Главная>>Разное>>Кремлю потрібна корумпована Україна
Кремлю потрібна корумпована Україна

30

Нояб -0001

Кремлю потрібна корумпована Україна

В Разное

Кажуть, нічого страшного в кремлівських засобах ма­сової інформації в Україні немає. Що ті допомагають наглядати за владою і сприяють боротьбі з корупцією. Картина маслом. Сидять у приймальні Путіна Сер­гій Арбузов і Сергій Курченко (за режиму Януковича перший був головою Нацбанку, а потім — першим віце-прем’єром, другий — олігарх. Власники низ­ки видань в Україні. — ГПУ) й радяться, як краще до­помогти українцям осучаснити країну і побороти корупцію. Так? Пропаганда кремлівських ЗМІ покликана не лише дискредитувати владу. Їхня інформаційна політика спрямована проти змін. Їм «там» потрібна слабка ко­румпована Україна. І бояться вони тільки її успіху. І роблять усе, щоб країна його не досягла. Вливають у це мільйони доларів.

Уся їхня політика й інформаційна війна йде саме на перешкоджання реформам. Не можна тепер зму­сити українців полюбити Росію і Путіна. Але можна підштовхнути їх, щоб самі зробили себе ще бідніши­ми. Тому реформи дискредитуються чи висміюються. Намагаються контролювати уми українців. Сіють апатію й песимізм. Несуть міфи — Міжнародний ва­лютний фонд заробляє на українцях, владі вигідна війна, реформи дорівнюють геноциду.

Саме промосковська преса робить усе, щоб Україна не здійснила земельну реформу, приватизацію або не провела успішно антикорупційні зміни. Саме там формують програму опору. І не корумпованій вла­ді, а змінам.

 

Джерело статті: «Газета по-українськи»