"Нафтогаз" підвищив ціну на газ, але населення... буде у виграші

12

Нояб 2019

"Нафтогаз" підвищив ціну на газ, але населення... буде у виграші

В Статьи

САМ ЧОРТ НОГУ ЗЛАМАЄ... / Об этом сообщает knks.in.ua со ссылкой на СМИ.


У листопаді ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на регульованих умовах складе 4 899 рн за тисячу кубометрів. Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".


При цьому, в "Нафтогазі" зазначили, що це найнижча з 2016 року ціна на газ для населення в листопаді. Зазначимо, що в жовтні ціна на газ тисячу кубометрів становила 4 272,76₴

"В цьому місяці регульована ціна газу виявилася вищою, ніж ціна на умовах пропозиції від Нафтогазу "Газовий запас" (4 874,42 грн за тисячу кубометрів), тому споживачі, які скористалися цією пропозицією, заощадять свої кошти. Якщо споживач не використовує за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться йому на рахунок у повному обсязі", — йдеться у повідомленні.
До речі:
З 09:00 12 листопада, у зв’язку із проведенням робіт з перепідключення ШРП, буде тимчасово припинено газопостачання вул. Роменська, Петрозаводська, Пирятинська, Гараса, Броварська, Кагарлицька, Висока, 1, 1а, 2г. Відновлення газопостачання буде здійснено 13 листопада без додаткового попередження, інформує АТ "Чернівцігаз".

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=117166”