На сонячних батареях: Toyota тестує новий Prius

15

Сен 2019

На сонячних батареях: Toyota тестує новий Prius

В Статьи

Компанія Toyota Motor проводить в рамках проекту, що фінансується урядом Японії, тестування автомобіля Prius на сонячних батареях в надії освоїти в майбутньому випуск транспортних засобів без необхідності підзарядки від розетки.

Об этом сообщает politsovet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Інженери Toyota встановили сонячні панелі, розроблені Sharp Corp, на капоті, даху, задньому склі і спойлері Prius, щоб перевірити, наскільки багато сонячної енергії можна отримати таким способом для забезпечення руху автомобіля, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Електрика від панелей надходить безпосередньо на акумуляторну батарею, тому Prius може заряджатися під час руху або при парковці.

У гарний сонячний день заряду від сонячних батарей може бути досить для 56 км шляху, що перевищує дистанцію в 47 км, яку, згідно з дослідженням Фонду безпеки дорожнього руху (AAA Foundation for Traffic Safety), в середньому щодня долає на автомобілі житель США.

Але продуктивність сонячних елементів швидко падає, якщо хмарно або занадто жарко. В цьому випадку для зарядки Prius все ж таки доведеться скористатися зарядної станцією.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/na-soniachnykh-batareiakh-toyota-testuie-novyi-prius-295186.html”