США посилили санкції проти Куби

07

Сен 2019

США посилили санкції проти Куби

В Статьи

<p>США «стримують погану поведінку» уряду Куби Об этом сообщает <a href=eho-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

США «стримують погану поведінку» уряду КубиМінфін США встановив обмеження для сімейних переказів до 1 тис. доларів на кварталУряд президента США Дональда Трампа посилив санкції проти кубинського режиму, запровадивши додаткові обмеження на перекази та заборонивши окремі фінансові операції у твердій валюті.


Про це йдеться в заяві американського Мінфіну в п’ятницю, повідомляє «Укрінформ».


«Сьогодні Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) мінфіну США запровадив зміни до Правил контролю за кубинськими активами, продовживши виконання Меморандуму президента США про національну безпеку, оголошеного в червні 2017 року щодо політики США відносно Куби», — наголошується в документі.


Зокрема, мінфін США встановив обмеження для сімейних переказів до 1 тис. доларів на квартал, а також наклав заборону для переказів членам родин окремих кубинських чиновників та членів Кубинської комуністичної партії. Крім того, введена заборона на отримання в Кубі фінансових пожертв, проведення транзитних платежів та деякі інші операції.


«Ми здійснюємо додаткові кроки для фінансової ізоляції кубинського режиму. Сполучені Штати притягують до відповідальності режим на Кубі через пригнічення ним кубинського народу та підтримку інших диктатур у всьому регіоні, таких як нелегітимний режим Мадуро», — заявив у цьому зв’язку міністр фінансів Стівен Мнучин.


Він підкреслив, що за допомогою запроваджених регуляторних поправок США обмежують Кубу в доступі до вільноконвертованої валюти.


«Ми стримуємо погану поведінку уряду Куби й продовжуємо підтримувати багатостраждальний народ Куби», — заявив у цьому зв’язку глава мінфіну США.


Нагадаємо, у червні Сполучені Штати Америки посилили санкції щодо Куби.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/ssha-posilili-sankciji-proti-kubi-623356.html”