“Пам’ятаю як стрибнули вниз”: потерпілі, які травмувалися у “Буковелі” під час роупджампінгу, розповіли про свій стан

22

Авг 2019

“Пам’ятаю як стрибнули вниз”: потерпілі, які травмувалися у “Буковелі” під час роупджампінгу, розповіли про свій стан

В Статьи


Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, у «Буковелі» під час роупджампінгу обірвалася мотузка. Є постраждалі. Об этом сообщает worldru.in.ua со ссылкой на СМИ.

Згодом представники курорту прокоментували нещасний випадок, а поліція відкрила кримінальну справу через травмованих.

Дівчина хотіла, щоб її 21 день народження був особливим. Тому пара вирішила розважитися на атракціоні «Маятник»: стрибнути на мотузці з висоти тридцять метрів. У якусь мить трос обірвався: хлопець та дівчина впали прямо на асфальт.

За кілька хвилин задоволення – 500 гривень на двох. 30 метрова висота лякала пару, але троси здавалися надійними, а інструктори обіцяли страховку. Один крок – і іменинниця у травматології Яремчанської лікарні, інформують “Надзвичайні новини”.

“Була з хлопцем, тому було не так страшно. Я й не сама стрибала, а мене скинули донизу. На нас одягли страховку. Все було добре, і люди перед тим стрибали. Тому наважилися й ми. Я пам’ятаю як ми стрибнули вниз, нас раз хитнуло. А потім – нас забрала швидка. Місяць-два я точно ходити не буду”, – розповідає потерпіла Любов Велика.

У дівчини — травма голови, гематоми та перелом таза. А 26-річному Віталію дісталося більше. З курорту “швидка” забрала хлопця до Івано-Франківської обласної лікарні.

“Я пам’ятаю як був нагорі, стрибнув і дальше нічого не пам’ятаю”, – пригадує потерпілий Віталій

Лікар-нейрохірург Павло Фірман каже, що хлопець поступив з відкритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, переломом кісток склепіння черепа.

Одразу ж на курорті розпочали перевірку. Керівник рятувальної служби переконує – екстремальна забава сертифікована. Ба більше, нещодавно її планово перевіряли.

Під час стрибка розірвалася відтяжна шнурівка, яка утримувала маятник. Вони перелетіли і впали на бетон з іншого боку від озера. Власника атракції допитують правоохоронці. Рештки тросу передали на експертизу. Перевірка має встановити, що призвело до нещасного випадку.

Нагадаємо, в Івано-Франківську під час пожежі травмувався тракторист.


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/pam-yatayu-yak-strybnuly-vnyz-poterpili-yaki-travmuvalysya-u-bukoveli-pid-chas-roupdzhampingu-rozpovily-pro-svij-stan/”