У Луганській області діятиме всеукраїнський волонтерський табір "Будуємо Україну Разом"

20

Авг 2019

У Луганській області діятиме всеукраїнський волонтерський табір "Будуємо Україну Разом"

В Статьи

Волонтеры

Протягом вересня-жовтня на Луганщині діятимуть волонтерські табори "Будуємо Україну Разом", у яких візьмуть участь волонтери з усієї країни. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. Об этом сообщает assignment.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, табір буде проведено в м. Сєвєродонецьк (смт. Борівське) з 6 вересня по 16 вересня та в смт. Станиця Луганська з 27 вересня по 11 жовтня.

Під час дії таборів буде надана допомога соціально незахищеним сім’ям з облаштування їхніх помешкань. Також волонтери розпочнуть ремонт нового молодіжного центру смт. Борівське "Твій вибір" та центру соціальної згуртованості та самоорганізації громади с. Боброве.

"Будуємо Україну Разом" (БУР) – це волонтерська програма, яка через спільну працю об’єднує активну молодь, виховує в ній соціальну відповідальність та розвиває локальні громади у різних куточках України.

БУР допомагає сім’ям військових та переселенців, багатодітним сім’ям та родинам з дітьми, що мають інвалідність. Окрім цього, важливим напрямком роботи БУР є розвиток локальних громад – через створення громадських просторів та молодіжних хабів, спільною працею волонтерів БУРу та громади, спільними вечорами за кіно чи лекцією, спільними співами навколо ватри і міцними обіймами на прощання.

Охочі, які бажають стати волонтерами табору та долучитись до спільної роботи на будівельних об’єктах, відвідати культурно-освітню програму, мають заповнити анкету за посиланням: .

Автор: Яна Романченко


Подпишитесь на "Трибун" в вашем , Facebook и . Оперативно и лаконично о самом важном


Джерело статті: “https://tribun.com.ua/61609”