Українські полярники самостійно виготовлять бюлетені на вибори

17

Июль 2019

Українські полярники самостійно виготовлять бюлетені на вибори

В Статьи

ЦВК надала дозвіл дільничній виборчій комісії спеціальної виборчої дільниці, утвореної на полярній станції України, виготовити виборчі бюлетені з виборів народних депутатів України. Про це сьогодні, 16 липня, повідомила прес-служба ЦВК у Facebook.

"Комісія надала дозвіл дільничній виборчій комісії спеціальної виборчої дільниці № 801052 ОВО № 223, утвореної на полярній станції України, виготовити виборчі бюлетені з виборів народних депутатів України для голосування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в кількості, що на 0,5 відсотка перевищує кількість виборців, включених до списку виборців на цій виборчій дільниці", — йдеться у повідомленні. Об этом сообщает women-party.in.ua со ссылкой на СМИ.


ДВК на полярній станції може виготовити 13 бюлетенів для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі і ще 13 бюлетенів для голосування в ОВО № 223.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/ukrainski_polyarnyky_samostiyno_vygotovlyat_byuleteni_na_vybory_321396.html”