У МОЗ розповіли, чим отруїлися діти в таборі на Одещині

17

Июль 2019

У МОЗ розповіли, чим отруїлися діти в таборі на Одещині

В Статьи

У МОЗ розповіли, чим отруїлися діти в таборі на Одещині Фото: moz.gov.ua

"За результатами лабораторних досліджень в готовій продукції (яловичина тушкована, рис варений з овочами), в сировині (скумбрія заморожена, курятина заморожена) та в змивах з поверхні столу "м’ясо сире", столу для брудного посуду, ножа "овочі варені"; ножа "овочі сирі" виділено збудник шигельозу – Shigella flexneri. Цей збудник було виділено також від 8-ми хворих дітей", — зазначає Міністерство охорони здоров’я. Об этом сообщает babam-net.in.ua со ссылкой на СМИ.

Загалом у таборі отруїлися 54 дитини та 3 дорослих. Усі вони 11 та 13 липня були госпіталізовані.

У ході розслідування спалаху хвороби у таборі виявили низку грубих порушень. Зокрема, у "Медику-2" набирали персонал без проходження медогляду, порушували правила миття посуду, не контролювали температуру в холодильних камерах, не забезпечували персонал харчоблоку дезінфікуючими засобами і т.п.

Нагадаємо, що внаслідок харчового отруєння у санаторії в Одеській області у медзакладах залишаються 32 особи, з них 30 — діти.

Напередодні повідомлялося, що в Одеській області в таборі Медик-2 в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району отруїлися діти, госпіталізовано 46 осіб.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/u_moz_rozpovily_chym_otruilysya_dity_v_tabori_na_odeshchyni_296961.html”