Аграрна партія Поплавського може стати небезпечним суперників для фаворитів парламентських перегонів, - Карасьов

09

Июль 2019

Аграрна партія Поплавського може стати небезпечним суперників для фаворитів парламентських перегонів, - Карасьов

В Статьи

Об этом сообщает networks.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про Аграрну партію довгий час не згадували. Хоча це в столиці не згадували, а в регіонах у партії з’явилося серйозна електоральна підтримка, і тому ця політсила регулярно займала лідируючі позиції на виборах в ОТГ. До речі, і на останніх виборах в ОТГ 30 червня АПУ взяла цілих 14% », – написав експерт.


За його словами, останнім часом про Аграрної партії заговорили всерйоз після того, як її очолили Михайло Поплавський.


«Здебільшого сміялися, мовляв, що це за дивний союз. Хоча Поплавський не кривлячи душею, коли називає себе «селюком» – він родом з села, у нього в селі велике фермерське господарство. Так що взагалі-то на чолі Аграрної партії він виглядає цілком гармонійно », – вважає політолог.


Як зазначає Карасьов, симбіоз Поплавського з Аграрною партією спрацював – медійна фігура ректора вивела «аграгіев» в медіа-полі, про них почали регулярно говорити в ЗМІ.


«Остаточно ж прорвати« інформаційну блокаду »АПУ допомогло залучення на свою сторону популярного на даний момент Олега Винника. Так, зараз це теж сильно всіх смішить, соцмережі вже третій день жартують на цю тему. Тут вже, з одного боку, і не посперечаєшся – де Винник, а де село, де «Ніно – вино», а де – «захистимо нашу землю», – написав експерт.


Політолог нагадав, що Олег Винник користується популярністю і популярністю всіх соціальних і культурних шарів України і в селах, і в містах, і навіть в столиці.


«В цілому вдале позиціонування, постійна робота в громадах, залучення медійних фронтменів говорить про те, що не варто АПУ недооцінювати конкурентам. У «Аграріїв» є всі шанси стати сильним суперником. І, якщо вони не хочуть сильно розчаруватися 21 липня, вже зараз пора продумувати стратегію і тактику протидії АПУ », – підсумував Вадим Карасьов.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/agrarna-partiya-poplavskogo-mozhe-stati-nebezpechnim-supernikiv-dlya-favoritiv-parlamentskih-peregoniv-karasov/”