Учасники «Пробігу під каштанами» вперше бігтимуть із собаками та наосліп

21

Май 2019

Учасники «Пробігу під каштанами» вперше бігтимуть із собаками та наосліп

В Статьи

Фото: Unsplash Об этом сообщает tp0362.in.ua со ссылкой на СМИ.Цього року у програмі благодійного «Пробігу під каштанами», який відбудеться 26 травня, вперше влаштують пробіги наосліп та з собаками.

Учасники «Пробігу наосліп» долатимуть маршрут із зав’язаними очима. Забіг проходить у парах: один учасник одягає пов’язку на очі, інший бере його за руку і допомагає подолати 50-метрову дистанцію.

Кошти від «Пробігу наосліп» передадуть Інституту очних хвороб імені Філатова в Одесі. Інститут планує створити Центр запобігання дитячій сліпоті, і гроші витратять на обладнання для діагностичного кабінету.

Ще один новий маршрут – «Пробіг із собакою», кошти від якого передадуть Фонду Happy Paw. Учасники бігтимуть 600-метрову дистанцію від Майдану Незалежності до ЦУМу.

На Майдані буде облаштовано туалет для собак, зону відпочинку, поїлки, а також працюватимуть ветеринар та кінолог.

На собак, яких законодавство відносить до потенційно небезпечних порід, обов’язково потрібно буде надягти намордник. Також організатори перевірятимуть довідки про щеплення від сказу. Не рекомендують брати участь із вагітними або тічними тваринами.

Загалом на «Пробігу під каштанами» буде сім категорій, зокрема традиційні «Благодійний Пробіг», «Спортивний Пробіг», «Пробіг мужніх» (в інвалідних візках), «Пробіг у ходунках» (десятиметрова дистанція для малюків, які вчаться ходити) та «Дитячий пробіг».

Благодійний внесок за участь у кожному з пробігів складає 200 гривень. Реєстрацію буде відкрито ще два дні – до 22 травня.

Читайте також: Пробіг під каштанами 2018: хто біг і навіщо?

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/05/20/uchasnyky-probigu-pid-kashtanamy-vpershe-bigtymut-iz-sobakamy-ta-naoslip/”