Нові подробиці резонансної корупційної справи: як на Прикарпатті затримували на хабарі директора інституту (фото)

15

Май 2019

Нові подробиці резонансної корупційної справи: як на Прикарпатті затримували на хабарі директора інституту (фото)

В Статьи

Об этом сообщает news-bablo.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оперативники спецслужби встановили, що доцент налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від студентів вишу за успішне складання сесії.

Правоохоронці затримали директора інституту в робочому кабінеті згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу під час одержання чотирьох тисяч гривень від студентки за «проходження практики» та «захист курсової роботи». Під час обшуку в кабінеті також виявлено інші кошти, отримані доктором юридичних наук від протиправної діяльності.

Світлина від Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.
Викриття зловмисника проводилося спільно зі слідчим управлінням ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, пишуть Версії з посиланням на Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/novi-podrobitsi-rezonansnoyi-koruptsiynoyi-spravi-yak-na-prikarpatti-zatrimuvali-na-habari-direktora-institutu-foto/”