Клімкін: Російських спостерігачів зі списку ОБСЄ тут не буде

16

Март 2019

Клімкін: Російських спостерігачів зі списку ОБСЄ тут не буде

В Статьи

Я вважаю, що це питання вирішено. Для цього є політична, юридична й моральна підстава, — міністр
Я вважаю, що це питання вирішено. Для цього є політична, юридична й моральна підстава, — міністр


Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ включило 24 громадян Росії до складу місії короткострокових спостерігачів на президентських виборах в Україні Об этом сообщает drinktime.in.ua со ссылкой на СМИ.Спостерігачів з РФ, які є в запропонованому Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ списку, не зареєструють на вибори президента України. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає Інтерфакс-Україна.


«Я вважаю, що це питання вирішено. Для цього є політична, юридична й моральна підстава. До того ж Верховна Рада ухвалила відповідний закон, тому російських спостерігачів тут не буде», — сказав міністр.


Нагадаємо, Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ включило 24 громадян Росії до складу місії короткострокових спостерігачів на президентських виборах в Україні.


Україна офіційно заборонила громадянам РФ бути спостерігачами на своїх виборах. Верховна Рада ухвалила відповідне рішення 7 лютого.


13 лютого Росія отримала запит БДІПЛ ОБСЄ на відрядження короткострокових спостерігачів.


Раніше ЦВК України відхилила заявки, подані БДІПЛ, на акредитацію двох довгострокових спостерігачів від Росії у складі цієї місії.


Короткострокові спостерігачі місій БДІПЛ здійснюють моніторинг безпосередньо в день голосування, довгострокові відстежують весь хід виборчого процесу до, під час і після виборів.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/klimkin-rosiyskih-sposterigachiv-zi-spisku-obsje-tut-ne-bude-577534.html”