У луцькому ЦНАПі молода сім’я після народження дитини оформила одразу всі документи

16

Март 2019

У луцькому ЦНАПі молода сім’я після народження дитини оформила одразу всі документи

В Статьи


У Центрі надання адміністративних послуг у місті Луцьку вперше вручили свідоцтво про народження дитини.

15 березня щасливі батьки, Євген та Юлія, отримали свідоцтво особисто від секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, повідомили на офіційній сторінці ЦНАПу у Facebook.

Зазначимо, що послуги з державної реєстрації актів цивільного стану доповнили комплексне надання адміністративних послуг за моделлю «Життєва ситуація», які вже надаються через ЦНАП у місті Луцьку.

Молоді батьки за одне відвідування департаменту одночасно здійснили державну реєстрацію народження дитини та отримали свідоцтво про народження; провели реєстрацію місця проживання дитини, оформили призначення та виплату державної допомоги при народженні дитини, зареєстрували дитину в електронній черзі у дошкільний навчальний заклад міста Луцька.

Зауважимо, народжена дитина у родині є третьою, тож одночасно батьки ще й оформили статус багатодітної сім’ї та отримали відповідне посвідчення.

«Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт разом з директором департаменту ЦНАП Ларисою Карп’як вручили молодим батькам пам’ятні подарунки, зокрема і картку клієнта на позачергове обслуговування у ЦНАП», – йдеться у повідомленні.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-lutskomu-tsnapi-moloda-simia-pislia-oformyla-odrazu-vsi-dokumenty/” Об этом сообщает moygrad.in.ua со ссылкой на СМИ.