Трирічній прикарпатці потрібна негайна трансплантація печінки

22

Фев 2019

Трирічній прикарпатці потрібна негайна трансплантація печінки

В Статьи

news-image: Трирічній прикарпатці потрібна негайна трансплантація печінки
Трирічній Ангелінці дуже потрібна допомога. У дівчинки вроджена вада атрезія жовчовивідних шляхів і як наслідок — цироз. 135 тисяч євро потрібно зібрати родині до 5 березня.

Дитині з Івано-Франківської області негайно потрібна трансплантація печінки. Клініка у Бельгії готова прооперувати дитину. Та рахунок для сімї просто космічний – 135 тисяч євро, йдеться в сюжеті ТСН. Об этом сообщает octpib.in.ua со ссылкой на СМИ.

Ангелінка майже постійно в лікарні, вона квола і дуже часто плаче. У дівчинки в рази збільшений животик, з організму не виводиться жовч і рідина . Атрезія жовчовивідних шляхів — такий діагноз просто приголомшив батьків.

Хворобу у дівчинки виявили ще у три місяці. Це вроджена вада. Зробили операцію в Україні. Та дитині не ставало краще. Розвинувся цироз. Тепер єдиний шанс, щоб маленька пацієнтка вижила – провести трансплантацію печінки.

«Окрім вродженої вади печінки, у дитини є вроджена вада обмінна, а також кісткового скелету і неврологічні розлади, комплекс таких проблем є дуже складним, плюс трансплантація, тому батьки обрали закордонну клініку», - каже завідувач відділення вроджених вад розвитку і хірургії новонароджених дитячої лікарні Львова Галина Курило.

Клініка у Бельгії уже готова прийняти дівчинку. Зволікати не можна. Відлік пішов на дні. Та потрібно заплатити сто тридцять п’ять тисяч євро. Батьки у розпачі, бо таких грошей у простої сільської сімї, не має. Мама виховує Ангеліну та ще двох діток, батько перебивається на тимчасових роботах, бо у селі заробити ніде.

«Без вашої допомоги ми просто не врятуємо дитинку, часу дуже мало, до 5 березня ми маємо зібрати кошти», — каже мама дівчинки.

Сім’я назбирала лише двадцять тисяч євро. Але батьки вірять, що на їхні благання відгукнуться небайдужі люди. І їхня дівчинка, яка уже перенесла стільки страждань, житиме.

Реквізити для допомоги:

Номер картки 5168 7427 2316 8187

Дідушко Світлана

Читайте Бліц-Інфо в Facebook, Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/tryrichniy-prykarpatci-potribna-negayna-transplantaciya-pechinky.html”