Google вже видаляє посилання на заборонені в Росії сайти

08

Фев 2019

Google вже видаляє посилання на заборонені в Росії сайти

В Статьи

З листопада 2017 року посилання на сайти, що потрапили до реєстру Роскомнагляду, зобов’язані видаляти зі своєї видачі і пошуковики — Google вже видаляє посилання на заборонені в Росії сайти
З листопада 2017 року посилання на сайти, що потрапили до реєстру Роскомнагляду, зобов’язані видаляти зі своєї видачі і пошуковики
Роскомнагляд веде список сайтів, доступ до яких російські провайдери зобов’язані обмежувати Об этом сообщает novostinovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Американський пошуковик Google почав видаляти з результатів пошуку посилання на сайти, які заборонені в Росії.


Про це повідомляють «Ведомости» з посиланням на інформацію співробітника крупної інтернет-компанії.


Зазначається, що Роскомнагляд веде список сайтів, доступ до яких російські провайдери зобов’язані обмежувати. В цей реєстр потрапляють сайти, що містять заклики до екстремізму, пропаганду суїцидів і порнографію, що рекламують наркотики, азартні ігри без ліцензії, а також піратські сайти, доступ до яких обмежено Росії назавжди.


З листопада 2017 року посилання на сайти, що потрапили до реєстру, зобов’язані видаляти зі своєї видачі і пошуковики.


Раніше повідомлялося, що спікер російської Держдуми В’ячеслав Володін доручив запросити до Держдуми представника компанії Google і донести до нього позицію Росії про неприпустимість позначення «російського» Криму як території України.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/google-vzhe-vidalyaje-posilannya-na-zaboroneni-v-rosiji-sayti-567625.html”