Поліцейські Львівщини нагадали школярам про безпеку в онлайн-просторі

06

Фев 2019

Поліцейські Львівщини нагадали школярам про безпеку в онлайн-просторі

В Статьи


Кожного року у вівторок другого тижня лютого уся світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Про це повідомили у Відділі комунікації Львівської області.

З метою захисту дітей сьогодні, 5 лютого, в День безпечного Інтернету працівники ювенальної превенції поліції Львівщини відвідали навчальні заклади області та провели для старшокласників профілактичні уроки. Об этом сообщает universalweb.in.ua со ссылкой на СМИ.

Правоохоронці розповіли про небезпеки, які чатують в Інтернет-середовищі та дали дітям поради, як поводитись, аби не потрапити у прикрі ситуації.

Крім того, було розглянуто поняття «секстинг» – це обмін власними фото чи відеоматеріалами інтимного характеру. Ювенали наголосили, що сексуальні злочини в онлайн-просторі щодо дітей стають все більш поширеними. Тому не варто оприлюднювати інтимні селфі, оскільки таким чином учні наражають себе на небезпеку.

"У боротьбі з таким видом злочинів дуже важливий батьківський контроль. Дорослі завжди повинні цікавитись чим займаються їхні діти, заходячи в Інтернет-спільноту. Тому закликаємо батьків уважно переглядати фотографії, які поширюють діти та слідкувати з ким вони спілкуються. А у разі виявлення фактів протиправних дій щодо них, відразу звертайтеся у поліцію", – наголосив начальник сектору ювенальної превенції поліції Львівщини майор поліції Віктор Новачук.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/politseyski_lvivshchyny_nagadaly_shkolyaram_pro_bezpeku_v_onlaynprostori_307475.html”