Тарифи, за якими Північний апеляційний господарський суд виносить рішення проти держави та прокуратури!

15

Янв 2019

Тарифи, за якими Північний апеляційний господарський суд виносить рішення проти держави та прокуратури!

В Статьи

В останній час виникає багато нарікань у людей, щодо роботи НАБУ, САП, Прокуратури, через те, що дуже мало справ та обвинувачень закінчуються реальними вироками суду. Але мало хто розуміє, що, якими б не були доводи прокурорів, самі судді приймають рішення керуючись, нажаль, не лише законами України. В багатьох випадках, ключову роль грають власні, меркантильні інтереси.

Кричущим прикладом такої ситуації, є поведінка та рішення судді Суліми В.В., що працює в Північному апеляційному господарському суді.

Як стало відомо, у одній із справ, яку розглядає суддя Суліма (члени колегії Чорногуз М.Г. та Коротун О.М.), прокуратура Києво-Святошинського району позивається до приватної фірми «Мрія», щодо повернення до держави незаконно захопленої землі. Раніше рішенням Господарського суду Київської області, та Київським апеляційним господарським судом, земля мала б бути повернена до держави. Однак Вищий Господарський суд, не без підтримки відповідачів, направив справу на новий розгляд.

При новому розгляді, суд першої інстанції, відмовив прокуратурі, під формальним приводом, у зв’язку з пропуском строку позовної давності. На дане рішення, прокуратура подала апеляційну скаргу до Північного апеляційного господарського суду. І тут включилася машина судової корупції.

В апеляційному суді склад суду неодноразово змінювався, для того, що б справа потрапила саме до тих суддів, котрі мають дружні стосунки з власниками та адвокатами приватної фірми «Мрія».

Черговий розгляд справи призначено на 16 січня 2019 року. Та, як стало відомо, напередодні судового засідання, відбулась зустріч судді Суліми В.В., зі своїм давнім приятелем Кононовим Владиславом, він же, за сумісництвом, представник приватної фірми «Мрія», та, як не дивно, родич одного із народних депутатів України, який має безпосередній вплив на судову систему.

Мова йшла про залишення без розгляду питання повернення державі землі, яка вперше за всю новітню історію України, була віданна в приватну власність, будучи землею водного фонду, що суворо заборонено законодавством.

Але, зі слів попередніх представників «Мрії», які вже дали покази в НАБУ,  за 40% від ринкової вартості (а це, майже 4 млн доларів США), питання в судах вирішуються на корить крадіїв державної власності.

Чому так поспішає суддівська трійка винести рішення? Тому, що Верховний Суд поставив крапку у питанні, щодо початку відліку строку позовної давності для прокуратури, який починається з моменту здійснення перевірки. Але за гроші у деяких наших суддів стає дуже погано із зором, слухом, та пам’яттю, що стосується змін у судовій практиці.

Тобто, ось таким звичайним, для нашого правосуддя способом – особисті зустрічі, і виносяться рішення, які суперечать законам та не на корить суспільства.

За даним фактом в НАБУ, вирішується питання, щодо порушення кримінальної справи, та перевірки майнового стану суддів, що входять  до складу суддівської колегії.

Але суддівська корупційна машина вже працює на повних обертах, дозволяючи розкрадання всього, до чого можуть дотягнутися злодійськи руки.

Тому повернення до державної власності землі, залежить не лише від прокуратури та НАБУ, а в першу чергу від суддів, що виносять рішення всупереч законів.

За даним суддівським «бєспрєдєлом» давно спостерігає Громадська організація «Захист земель Київщини», яка і закликає Генеральну прокуратуру, НАБУ та САП притягнути до відповідальності суддів-корупціонерів.

Громадська організація «Захист земель Київщини» закликає усіх небайдужих, прийти 16 січня 2019 року, до  Верховної Ради України, та висловити підтримку представникам держави, у поверненні землі.