Німеччина підтримала санкції ЄС проти іранської розвідки – новини ZIK.UA

10

Янв 2019

Німеччина підтримала санкції ЄС проти іранської розвідки – новини ZIK.UA

В Статьи

середа, 9 січня, 2019, 3:25 Світ

  • Читать эту новость на русском


Німеччина підтримала санкції ЄС проти іранської розвідки

Німеччина, як і її європейські партнери, засуджує незаконне розвідувальну діяльність Ірану в Європі і підтримує вводяться санкції ЄС у цьому зв’язку. Об этом сообщает unovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це йдеться в заяві МЗС ФРН, повідомляє Укрінформ.


«Рада Європейського Союзу сьогодні (у вівторок) схвалила обмежувальні заходи щодо іранської розвідувальної діяльності в Європі, наша позиція була і залишається зрозумілою: ми не потерпимо планів нападів і дій іранських спецслужб в Європі; і Німеччина, і її європейські партнери різко засуджують цю діяльність», – йдеться в заяві.


У німецькому зовнішньополітичному відомстві зазначають, що іранській стороні неодноразово і недвозначно вказували на те, що така неприйнятна поведінка буде мати для неї наслідки. Німеччина, зокрема, внесла пропозиції щодо повторного включення двох осіб і однієї організації до санкційного списку у зв’язку з діяльністю іранської розвідки в ЄС.


У Берліні підкреслюють – інтенсивно працюють над тим, щоб Віденська ядерна угода (JCPoA) працювала, а для цього важливо, щоб Іран продовжував виконувати свої зобов’язання за цією угодою.


Нагадаємо: Євросоюз з 9 січня запроваджує нові санкції проти Ірану, спрямовані проти іранських спецслужб. Підозра у причетності Мінінформації Ірану та двох осіб до підготовки нападів на території ЄС на критично налаштованих по відношенню до влади ісламської республіки вихідців з Ірану висунули служби безпеки Нідерландів, Бельгії і Данії. Санкції були узгоджені серед країн Євросоюзу.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2019/01/09/nimechchyna_pidtrymala_sanktsii_yes_proty_iranskoi_rozvidky_1484215”