У ЗСУ сказали, скільки платитимуть резервістам за навчальні збори – новини ZIK.UA

11

Дек 2018

У ЗСУ сказали, скільки платитимуть резервістам за навчальні збори – новини ZIK.UA

В Статьи

понеділок, 10 грудня, 2018, 0:05 Суспільство

  • Читать эту новость на русском


У ЗСУ сказали, скільки платитимуть резервістам за навчальні збори

У командуванні Сухопутних військ ЗСУ повідомили про передбачені виплати резервістам та військовозобов’язаним за кожен день їхнього перебування на навчальних зборах. Об этом сообщает kompromatu.com со ссылкой на СМИ.


Відповідно до повідомлення командування, виплати пов’язані з розмірами мінімального прожиткового мінімуму на місяць для працездатних осіб та мінімальної заробітної плати, які встановлено на поточний рік, а деякі види виплат здійснюються лише резервістам, – повідомляє Українська правда.«Військовозобов’язаним та резервістам а час проходження зборів виплачується: добові за кожний день перебування на зборах (від 20% до 50% від 60 грн добових в залежності від військового звання); середній заробіток на підприємствах (організаціях), в яких працюють призвані на збори громадяни, з наступним відшкодуванням цих витрат Міністерством оборони; військовозобов’язаним та резервістам, які не працюють, військовими частинами виплачується грошове забезпечення в розмірі прожиткового мінімум (1762 грн у 2018р.)», – повідомили у командуванні Сухопутних військ.


Окрім того резервістам виплачуються грошові виплати в розмірі від 1,5 до 2 прожиткових мінімумів (1762 грн) в залежності від військового звання; одноразове грошове заохочення за підсумками служби в резерві у минулому році (від 1600 до 3100 грн).


«Із нарахованих сум утримуються ставки податку на доходи фізичних осіб (в розмірі 18%) та військового збору (в розмірі 1,5%)», – уточнили у командуванні.


Â


Розрахунок виплат резервістам та військовозобов*язаним ЗСУ за участь у навчальних зборах


Нагадаємо, з 26 листопада до 26 грудня у 10 областях України запроваджено воєнний стан у відповідь на захоплення росіянами українських військових суден та моряків у Чорному морі біля Керченської протоки.


Із 3 грудня у ЗСУ розпочався цикл масштабних зборових заходів з резервістами та військовозобов’язаними.


У Міноборони повідомили, що будуть проведені збори, як у складі бригад (до 15 діб), так і у складі навчальних центрів (до 20 діб). Передбачається, що усі зборові заходи будуть завершені до початку Новорічних свят.
Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/12/10/u_zsu_skazaly_skilky_platytymut_rezervistam_za_navchalni_zbory_1466021”