Три антиросійські ініціативи, якими нехтує Україна

10

Дек 2018

Три антиросійські ініціативи, якими нехтує Україна

В Статьи

Об этом сообщает sakvojag.in.ua со ссылкой на СМИ.

Реальною боротьбою проти російської агресії мали би стати три речі сьогодні.

1. Ввести санкцій проти компаній і фізичних осіб, які сприяли окупації. Наш Президент і РНБО системно ігнорують пропоизції щодо низки російських бізнесів, які зокрема будували Керченський міст.

2. Скасувати Вільну економічну зону з окупованим Кримом. Яка, наприклад, дає заробляти Фірташеві й Ко – в той час, коли він відключає українським громадянам газ як шантаж для збереження свого монопольного становища на газовому ринку.

3. Розслідувати злочини Медведчука, який плавно за підтримки грошей Путіна планує "окупувати" частину майбутнього парламенту – в той час, коли президент здає йому контроль за каналами й ринком зрідженого газу.

А припинення Договору про дружбу з Росією – це, звичайно, важлива справа, але не дуже дієва. Бо вже завтра не звільнить нам Донбас від російських танків і не звільнить сьогодні арештованого кримськотатрського адвоката Еміля Курбедінова.

Правильною позицією було рішення про непродовження Договору. Ура-патріотична хвиля "все розривать" – це "зрадівська" позиція. Треба розривати ті угоди, які нам шкодять. Треба зберігати всі, які нам можуть допомогти, наприклад, у міжнародних судах.

Нам треба позиція не ображеної жертви, яка грюкає дверима. Нам треба дати здачі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

Світлана ЗАЛІЩУКДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1544168539-tri-antirosiyski-initsiativi-yakimi-nehtue-ukrayina.html”