Політолог пояснив, чому ростуть рейтинги у Тимошенко та Бойка – новини ZIK.UA

06

Дек 2018

Політолог пояснив, чому ростуть рейтинги у Тимошенко та Бойка – новини ZIK.UA

В Статьи

вівторок, 4 грудня, 2018, 20:15 Політика


  • Читать эту новость на русском


Політолог пояснив, чому ростуть рейтинги у Тимошенко та Бойка

ZIK
ZIKСьогодні у суспільства є запит не просто на альтернативне обличчя, а на зміну політики загалом. Тому «ахіллесовою п’ятою» чинного Президента є, передусім, те, що він асоціюється з усією неоліберальною політикою, яка панує зараз. Об этом сообщает dobryanka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Таку думку висловив політолог Олексій Якубін в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.


«Коли починають звучати думки, що нібито немає альтернативи чинній владі, то я вважаю, що не можна так говорити. Адже українці дійсно хочуть альтернативи і втомилися від неоліберальної політики, яку ми спостерігаємо протягом останніх років. І коли ми бачимо рейтинги Тимошенко, Бойка та інших опозиційних політиків, то це і є реакція громадян на втому від неоліберальної політики», – пояснив Якубін.


Політолог зауважив, що абсолютно різні соціологічні дослідження показують одне: українці хочуть більше соціальної держави, робочих місць в Україні та реальний, а не гібридний мир.


«У суспільства є запит не просто на альтернативне обличчя, а на зміну політики загалом. Тому «ахіллесовою п’ятою» чинного Президента є, передусім, те, що він асоціюється з усією неоліберальною політикою, яка панує зараз – це і затягування пасків, і підвищення тарифів», – вважає Олексій Якубін.


Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила дату проведення чергових виборів Президента України – 31 березня 2019 року.

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/12/04/politolog_poyasnyv_chomu_rostut_reytyngy_u_tymoshenko_i_boyka_1462583”