Трамп підрахував шкоду від нелегальних мігрантів: йдеться про мільярди

05

Дек 2018

Трамп підрахував шкоду від нелегальних мігрантів: йдеться про мільярди

В Статьи

Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп вважає, що американська економіка втрачає від нелегальної імміграції, як мінімум, 250 мільярдів доларів щорічно. На його думку, охорона кордону з Мексикою обійдеться набагато дешевше. Об этом сообщает real-vin.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це Трамп написав у своєму Twitter.

Може хто-небудь пояснити демократам, що наша країна втрачає на рік від нелегальної імміграції 250 мільярдів доларів, не кажучи про збитки від жахливого припливу наркотиків,
– зазначив глава Білого дому.

У той же час президент США вважає, що охорона кордону із Мексикою та зведення стіни обійдеться його країні набагато дешевше.

"Краща охорона кордону, в тому числі стіна – це 25 мільярдів. Вони окупляться за два місяці. Зробімо цю справу", – додав він.

Could somebody please explain to the Democrats (we need their votes) that our Country losses 250 Billion Dollars a year on illegal immigration, not including the terrible drug flow. Top Border Security, including a Wall, is $25 Billion. Pays for itself in two months. Get it done!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 4 грудня 2018 р.

Зазначимо, що 22 листопада Дональд Трамп віддав військовим на кордоні з Мексикою наказ стріляти у мігрантів на ураження за необхідності.

Нагадаємо, 9 листопада Трамп підписав указ, яким забороняє надавати притулок тим мігрантам, які потрапили на територію США незаконно. Тепер мігранти, які прибувають на територію США нелегально, не будуть отримувати автоматичного права на перебування в країні.


Джерело статті: “http://24tv.ua/tramp_pidrahuvav_shkodu_vid_nelegalnih_migrantiv_ydetsya_pro_milyardi_n1075012”