Дерев’янко в Раді пропонує на 3 місяці відтермінувати введення в дію законів про "євробляхи". ВІДЕО

04

Дек 2018

Дерев’янко в Раді пропонує на 3 місяці відтермінувати введення в дію законів про "євробляхи". ВІДЕО

В Статьи

Верховна Рада повинна найближчим часом розглянути та ухвалити законопроект № 9352 про призупинення на 90 днів нових правил розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією та звільнення від відповідальності за порушення нових правил транзиту.


Про це заявив один з лідерів РНС, кандидат в Президенти України, народний депутат Юрій Дерев’янко під час погоджувальної ради 3 грудня.

Він нагадав, що 25 листопада вступили в силу два закони № 8487 і № 8488 про розмитнення автомобілів. Об этом сообщает inoforum.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Автомобілісти вже назвали ці закони грабіжницькими і каральними. Але за 7 днів роботи цього закону тільки два десятки автомобілів стали розмитненими", – констатував нардеп.

Він зазначив, що це не вирішує проблеми більш як мільйона українців.

"До Нового року, коли українці будуть повертатись з-за кордону додому на святкування Різдва, вони будуть мати ті проблеми, які ці закони їм створили", – сказав нардеп.

Дерев’янко запропонував підтримати свій законопроект №9352, який на 90 днів призупинить дію цих законів.

"Це необхідно, щоб ми могли знайти реальний, дійсний компроміс, як врегулювати і вирішити цю проблему, щоб не створювати жодних соціальних напруг в суспільстві", – закликав парламентар.

Дерев’янко закликав Верховну Раду якнайшвидше розглянути цей законопроект, щоб до Нового року ухвалити його.

Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроекти про розмитнення автомобілів в Україні № 8487 і № 8488. Перший закон встановлює ставки розмитнення автомобілів, зокрема на європейській реєстрації, а другий передбачає штрафи і конфіскацію автівок в разі нерозмитнення "євроблях".

Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроект № 9352, який передбачає внесення змін до підрозділу 5 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України та зупинення дії законів 8487 та 8488 до 1 березня 2019 року.

Також проектом пропонується продовжити дію податкової пільги для стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів до 28 лютого 2019 року.

Крім того, проектом передбачено, що громадяни України, які порушили з 25 листопада 2018 року до набрання чинності цим законом умови ввезення на митну територію України і розмитнення авто з іноземною реєстрацією, звільняються від відповідальності за порушення митних правил.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/derevyanko_v_radi_proponuie_na_3_misyatsi_vidterminuvaty_vvedennya_v_diyu_zakoniv_pro_ievroblyahy_video_71037.html”