На Ярославовім Валу впродовж місяця будуть демонтовані усі незаконні вивіски та реклама, – КМДА – новини ZIK.UA

08

Нояб 2018

На Ярославовім Валу впродовж місяця будуть демонтовані усі незаконні вивіски та реклама, – КМДА – новини ZIK.UA

В Статьи

вівторок, 6 листопада, 2018, 18:49 Київ

  • Читать эту новость на русском


На Ярославовім Валу впродовж місяця будуть демонтовані усі незаконні вивіски та реклама, – КМДА

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський інспектує демонтажні роботи на Ярославовім Валу
Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський інспектує демонтажні роботи на Ярославовім ВалуНезабаром ще одну вулицю історичного Києва звільнять від засилля незаконних конструкцій: упродовж місяця на вулиці Ярославів Вал демонтують 322 вивіски, які були встановлені без відповідних дозволів. Об этом сообщает envim.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, інспектуючи демонтажні роботи на Ярославовім Валу, інформує офіційний портал Києва kyivcity.gov.ua.


Роботи тут розпочали 29 жовтня. Станом на сьогодні вже демонтовано близько 100 із 322 незаконних вивісок.


«Вже незабаром ще одна вулиця історичного Києва буде звільнена від засилля незаконних вивісок. Історична частина нашого міста та прекрасні будівлі, розташовані тут, активно очищуються від вивісок, які спотворюють фасади будівель. На сьогодні вже завершені роботи на вул. Сагайдачного (демонтовано 183 вивіски), на Нижньому та Верхньому Валах (демонтована 621 вивіска). Наразі триває робота на Ярославому Валу», – повідомив Валентин Мондриївський.


Як повідомили у КМДА, усім балансоутримувачам будівель-пам’яток, після демонтажу вивісок, Департамент охорони культурної спадщини скеровує приписи щодо приведення фасадів пам’яток до ладу. Такі приписи вже направлено власникам будівель на вул. Сагайдачного, готуються для власників будинків на Верхньому і Нижньому Валах.


Валентин Мондриївський укотре закликав підприємців поважати місто і приводити свої вивіски у відповідність до вимог та монтувати лише ті, по яких отримано позитивний висновок.


«Що стосується вже існуючих незаконних вивісок та рекламних конструкцій, то або власники самі їх демонтують, або це зробить КП «Київреклама». Іншого не дано. Якщо хтось думає, що його незаконна реклама чи вивіска має місце на життя у Києві, він глибоко помиляється. Ваша домівка не закінчується стінами квартири. Київ – це також наш із вами дім, тож давайте поважати інших мешканців», – наголосив заступник голови КМДА.


Валентин Мондриївський також повідомив, що впродовж 10 місяців 2018 року у Києві було демонтовано 13 187 рекламні засоби, зокрема, 8115 вивісок.


«Із кожним роком ми демонтуємо все більше незаконної реклами. Для порівняння, у 2016 році, коли стартувала реформа у галузі, було демонтовано близько 5000 конструкцій, у минулому році – 8600. Як ви бачите, за 10 місяців поточного року демонтовано більше, аніж за попередні два роки. Звісно, є соціально відповідальний бізнес, який допомагає місту впроваджувати реформу і самостійно демонтує свої конструкції. Окрема подяка їм за це. Я сподіваюсь, що таких представників бізнесу побільшає. Любімо і поважаймо наше місто», – резюмував Валентин Мондриївський.


Начальник Управління з питань реклами КМДА Олександр Смирнов нагадав про додаткову опцію, яку запровадили для зручності підприємців, – онлайн ресурс для оформлення вивісок: https://eadv.kyivcity.gov.ua/


«Для зручності підприємців, аби вони не сиділи в чергах у ЦНАПі на Дніпровській Набережній, ми запровадили онлайн-сервіс, за допомогою якого підприємці можуть подати документи. Раніше це робилось виключно через ЦНАП у паперовому вигляді, а зараз, протягом десяти днів, можна отримати відповідний висновок не виходячи з дому. Насправді все просто. Головне керуватись вимогами «Порядку розміщення вивісок у місті Києві» щодо їх вигляду: забороняється закривати вивісками балкони, архітектурний та скульптурний декор фасадів, таблички з назвами вулиць і номерами будинків. Важливо, що сама конструкція не повинна створювати перешкод для експлуатації, реставрації чи ремонту будівель», – пояснив Олександр Смирнов.


Нагадаємо, у 2016 році стартувала реформа у рекламній сфері – прийняті Правила розміщення зовнішньої реклами в Києві та Порядок розміщення вивісок. Із 2016 року у столиці демонтували 27 528 рекламних конструкцій різних типів (наземна, фасадна, вивіски тощо). Окрім того, затверджена Схема розміщення наземної реклами. Завдяки її реалізації до кінця року у Києві має лишитися не більше 4390 наземних рекламних засобів із близько 6000 існуючих наразі (на початок 2016 року в Києві налічувалось близько 12000 наземних рекламних засобів).


Як повідомляли раніше, у КМДА запевнили, що місто сприятиме вирішенню проблем ЖК «Мега-Сіті» на Харківському шосе.

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/11/06/na_yaroslavomu_valu_vprodovzh_misyatsya_budut_demontovani_usi_nezakonni_vyvisky_1442427”