В одному з дворів на Вишеньці нещодавно висадженим деревам обрізали крони

08

Нояб 2018

В одному з дворів на Вишеньці нещодавно висадженим деревам обрізали крони

В Статьи

Об этом сообщает zoom-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Замість молодих дерев залишились лише штурпаки. Так обрізали нещодавно висаджені липи в одному з дворів на Келецькій. Дерева залишились зовсім без крони. У скоєному місцеві жителі підозрюють сусіда з першого поверху. Він – і не заперечує. Каже, обрізав дерева, аби вони не затуляли йому вікна.

“Хай ростуть в ширину, в висоту мені не треба. А навіщо вони мені у висоту? В мене 1 поверх, в мене тут вікна мені не треба щоб вони заслоняли”, – каже місцевий житель Анатолій Іванович.

Фахівці ж кажуть, своїми діями чоловік просто знищив дерева. Адже їх висадили лише три тижні тому. Тож вони не встигли прижитись.

За озеленення вінницьких дворів взялися за дорученням міського голови Сергія Моргунова. На зміну старим, аварійним деревам висаджують молоді липи, клени та каштани. Із 1000 запланованих уже посадили близько 800.

“Така ситуація в нас вперше. Ми шоковані цим випадком. В нас навпаки люди дякують за висадку, самі доглядають за ними, самі спостерігають, щоб ніхто ні в якому разі їх не пошкодив”, – каже Павло Кедись.

За фактом пошкодження дерев управляюча компанія, що обслуговує будинок, написла заяву до поліції. Винуватцю загрожує адмінінстративна відповідальність.


Джерело статті: “https://newsonline24.com.ua/v-odnomu-z-dvoriv-na-vishenci-neshhodavno-visadzhenim-derevam-obrizali-kroni/”