Обшук у вінницького депутата проводить Генпрокуратура

31

Окт 2018

Обшук у вінницького депутата проводить Генпрокуратура

В Статьи

З самого ранку в офісі депутата Вінницької міської ради Павла Задорожнюка на Пушкіна, 6, (за міськвиконкомом), триває обшук. Журналістам, які прибули на місце події, молоді люди в цивільному повідомили, що в даному приміщенні проводить слідчі дії Генеральна прокуратура України, повідомляє Vlasno.info. Об этом сообщает portalnews24.in.ua со ссылкой на СМИ.

7db160bf373b0765b084bfc22d0899cc XL

Депутат Вінницької міської ради Паво Задорожнюк

Двері громадської приймальні депутата Вінницької міськради Павла Задорожнюка закриті зсередини. Зовні ніщо не розповідає про те, що за ними відбувається, не чути жодних звуків. Відомо лише зі слів свідків, що туди "увірвалися" близько десятка людей у цивільному, за попередніми даними — працівники СБУ і прокуратури. Подейкують, що силовики виламали вікно, аби потрапити в приміщення. Але, візуально про це ніщо не нагадує, вікна на місці. Журналістів, які прибули до офіса, всередину не пускають, до них ніхто не виходить і не пояснює, що відбувається. Так триває протягом години.

 DSC4870 1

 DSC4871 1

Нарешті з’являються депутати міськради і адвокат, які заходять в "захоплений" офіс. Журналістам слідом за ними вдається на мить проскочити в приміщення.Там ми бачимо людей в цивільному і камуфляжах, причому людей в цивільному більше. Помітивши відеокамеру і фотоапарати, до преси стрімголов кидається молодий чоловік, який вимагає журналістів вийти. На запитання медійників, що тут відбувається, і на прохання показати посвідчення, каже, що тут проводить обшук Генеральна прокуратура, обіцяє показати посвідчення, але так і не показує, вимагає медійників вийти, вигукує "не заважайте слідчим діям", штовхає в плечі відеооператора телеканала "ВІТА". Коли журналісти опиняються на вулиці, двері за нами зачиняються.

 DSC4874 1

 DSC4877 1

 DSC4878 1

 DSC4879 1

 DSC4880 1

 DSC4881 1

Що відбувається в приймальні депутат Задорожнюка і чому — достеменно так і невідомо. Очікуємо на офіційні заяви самого пана депутата, силовиків і міської влади.

Дізнайся як вписати своє імя в історію Вінниці

Читайте, також:Депутат-мільйонер Вінницької міськради приховує свій бізнес та нерухомість
фото: Сергій Булоус, Vlasno.info


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/mistseva/item/27030-obshuk-u-vinnytskoho-deputata-provo”