У Київ з’їдуться екологи з усього світу

13

Сен 2018

У Київ з’їдуться екологи з усього світу

В Статьи

У Київ з’їдуться екологи з усього світу
У столиці відбудеться Міжнародний екологічний форум Об этом сообщает odnoy-strokoy.in.ua со ссылкой на СМИ.


14 вересня в Колонній залі КМДА відбудеться Міжнародний екологічний форум, присвячений Міжнародному дню захисту озонового шару (the International Day for the Preservation of the Ozone Layer).


На форумі зберуться представники з провідних та міжнародних фінансових установ, державної влади, міжнародних інвесторів, найбільших компаній енергетичного, будівничого та аграрного сектору, громадських організацій для визначення орієнтирів інноваційних рішень на найближчі роки.


Метою форуму є формування надійної екосистеми та сталий розвиток України.«Ми акцентували максимальну увагу на об’єднанні понад 300 учасників для створення комунікаційної платформи для залучення інвестицій та налагодження міжнародного співробітництва в галузі охорони довкілля та енергоефективності в Україні», - зазначила Лілія Олійник, організатор Форуму, голова ГО «Живу в гармонії».


Серед запрошених спікерів Віктор Вакараш, заступник міністра екології та природних ресурсів України; Володимир Прокопів, заступник київського міського голови — секретар Київради; Сергій Савчук, голова Держенергоефективності; Володимир Михайлов, генеральний секретар Міжнародної торгової палати ICCUkraine; та багато інших.


Окрім ділової програми, на всіх гостей чекає виставкова частина «Алея винахідників».


Коли: 14 вересня з 09:00 до 17:30


Де: вул. Хрещатик, 36, Колонна зала КМДА


Джерело статті: “http://glavcom.ua/kyiv/news/u-kijiv-zjidutsya-ekologi-z-usogo-svitu-527088.html”