Житомирські депутати повернулися з "Європейського пікніка", що відбувся у Польщі

30

Нояб -0001

Житомирські депутати повернулися з "Європейського пікніка", що відбувся у Польщі

В Статьи

10-13 травня делегація з міста Житомира, у складі депутатів міської ради Олександра Черняховича, Юрія Мойсеєва та Владислава Савицького, відвідала «20-й Європейський пікнік» в місті Плоцьк, Польща. Об этом сообщает mejdura.in.ua со ссылкой на СМИ.


Житомирські депутати повернулися з "Європейського пікніка", що відбувся у Польщі


Як повідомляє прес-служба Житомирської міськради, окрім української делегації, у заході взяли участь делегації з США, Франції, Німеччини, Литви, Сербії, Молдови та ін. Представники з різних делегацій ділились своїм досвідом — що вже вдалося, а що ще потрібно зробити. Президент міста Плоцьк розповідав про стратегію розвитку міста, ділився планами на майбутнє, а також своїми здобутками та проблемами. Відбулась екскурсія містом, яка дала можливість познайомитись з інфраструктурою міста, особисто побачити реалізовані міські проекти, такі як «Міський стадіон», «Реабілітаційний центр для людей з порушенням опорно-рухомого апарату», дитячі та спортивні майданчики, парки і сквери. В перерві між основними частинами учасники мали можливість поспілкуватись з представниками інших делегацій та обмінятись досвідом щодо розвитку своїх міст. Обговорювались питання «Громадського бюджету» та його переваги.

Радник міського голови, депутат міської ради Олександр Черняхович поділився своїми враженнями щодо поїздки у Плоцьк на «20-й Європейський пікнік»:

«Поїздка була дуже насиченою, цікавою і корисною. Відчувалася велика зацікавленість і влади, і громади Плоцька у подальшому розвитку побратимських відносин Житомира та Плоцька. Від житомирян чекають пропозиції щодо реалізації нових проектів в галузі культури, спорту, громадських ініціатив, інформаційного обміну та в багатьох інших напрямках. У нас є всі необхідні умови для розвитку побратимських відносин Житомира та Плоцька: економічні, соціальні, культурні».Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Podii/zhitomirski-deputati-povernulisya-z-evropeyskogo-piknika-scho-vidbuvsy-10691822.html”