Тереза Мей розповіла, яку інформацію почув Єжов під час її розмови з Гройсманом

30

Нояб -0001

Тереза Мей розповіла, яку інформацію почув Єжов під час її розмови з Гройсманом

В Статьи

Тереза Мей розповіла, яку інформацію почув Єжов під час її розмови з Гройсманом Об этом сообщает on-planet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Глава уряду Великобританії Тереза Мей пригадала, що під час зустрічі прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом був присутній Станіслав Єжов, якого звинувачують у шпигунстві на користь Кремля.

Про це пише The Telegraph.

Як розповіла Мей, на зустрічі з Гройсманом вони говорили про британську військову допомогу Києву, санкції проти Росії і наслідки кібератак.

Затримання Єжова прокоментував глава МЗС Великобританії Борис Джонсон. Він сказав, що Україну треба захистити від "неправильного впливу".

"Я думаю, можливо, цей епізод показує, що працюючи з реальними труднощами і ризиками, український уряд має потребу у великій підтримці", – заявив Джонсон.

Нагадаємо, співробітники Служби безпеки викрили чиновника секретаріату Кабміну, якого завербували російські спецслужби під час його довготривалого відрядження за кордоном. Станіслав Єжов на посаді заступника керівника протоколу прем’єр-міністра Володимира Гройсмана відповідав, зокрема, за переклад зустрічей з іноземними делегаціями.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Tereza_Mei_rozpovila_yaku_informatsiyu_pochuv_Yezhov_pid_chas_ii_rozmovi_z_Groismanom_80277.html”