Голова Чернівецької ОДА назвав дурістю дії молодиків, які зірвали прапори Євросоюзу та Румунії

30

Нояб -0001

Голова Чернівецької ОДА назвав дурістю дії молодиків, які зірвали прапори Євросоюзу та Румунії

В Статьи

Олександр Фищук засудив дії осіб, які вчини акт вандалізму

Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук спільно із делегацією Чернівецької області зустрівся з головою Сучавської повітової ради Георге Флутуром, представниками владних та бізнесових кіл північно-східного регіону Румунії. Об этом сообщает mobus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Олександр Фищук наголосив, що подібні двосторонні зустрічі є важливими для зміцнення міжнародних відносин між Україною та Румунією. «

Олександр Фищук зауважив, що Румунія є як хорошим сусідом для України, так і стратегічним партнером та висловив сподівання на подальший розвиток взаємовигідних стосунків між бізнес-колами обох країн.

Читати ще: Клімкін проведе у січні в Чернівцях зустріч з главою МЗС Румунії

Принагідно голова облдержадміністрації Олександр Фищук різко засудив дії окремих осіб, які вчини акт вандалізму зірвавши прапори Євросоюзу на Румунії з фасаду Румунського культурного центру Еудоксіу Хурмузакі на вулиці Ольги Кобилянської. «Дурість ніколи не буде визначати стратегію добросусідських партнерських відносин між Україною та Румунією, — зазначив Олександр Фищук. – Звернувся до правоохоронних органів з метою розслідування справи та надання відповідної правової оцінки таким ганебним діям».

Нагадаємо, Четверо молодиків зірвали прапори із Румунського культурного центру "Євдоксія Гурмузакі"


Джерело статті: “http://acc.cv.ua/chernivtsi/29692-golova-chernivetskoji-oda-nazvav-duristyu-diji-molodikiv-yaki-zirvali-prapori-evrosoyuzu-ta-rumuniji”