Рука Москви: Стало відомо, чому знову відкладається голосування щодо закону про реінтеграцію Донбасу

30

Нояб -0001

Рука Москви: Стало відомо, чому знову відкладається голосування щодо закону про реінтеграцію Донбасу

В Статьи

Кремль не хоче, щоб в Україні з’явився цей законопроект, який назве Росію агресором. Адже, він дозволить Україні захищати себе у міжнародних судах.

Вікторія Сюмар. Фото:Гордон Об этом сообщает avianews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Відтягування прийняття законопроекту про реінтеграцію Донбасу пов’язане з шантажем Росії, яка відмовляється обмінювати заручників у Мінську. Таку думку в коментарі сайту 24 висловила народний депутат від "Народного фронту" Вікторія Сюмар, передають Патріоти України.

За її інформацією, росіяни не хочуть щоб в Україні з’явився цей законопроект, який назве Росію агресором. Він дозволить Україні захищати себе у міжнародних судах.

Сюмар підтвердила, що між депутатами тривають різні дискусії, чи варто йти на поступки для обміну 83 українців. Зараз депутати, які стали на сторону Ірини Геращенко, говорять що законопроект можна відкласти, бо головне – щоб відбувався обмін.

Натомість частина депутатів не хоче йти на поводу в агресора, заявила депутат.Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/ruka-moskvy-stalo-vidomo-chomu-znovu-vidkladaietsia-holosuvannia-shchodo-zakonu-pro-reintehratsiiu-donbasu-207653.html”