Миколаївська міськрада незаконно відвела земельну ділянку для забудови — прокуратура

30

Нояб -0001

Миколаївська міськрада незаконно відвела земельну ділянку для забудови — прокуратура

В Статьи

gorsovet1(2)Прокуратура Миколаївської області у судовому порядку оскаржує рішення Миколаївської міськради, яким запроектовано до відведення товариству з обмеженою відповідальністю земельну ділянку площею 8 000 кв.м вартістю понад 1 млн грн, яка розташована у Заводському районі Миколаєва. Об этом сообщает 0552ua.com со ссылкой на СМИ.Установлено, що усупереч вимогам земельного законодавства, без проведення земельних торгів Миколаївською міською радою надано дозвіл суб’єкту господарювання на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення вказаної ділянки для будівництва багатоповерхового житлового будинку.


Дотримання конкурсної процедури надання в оренду вказаної ділянки могло б забезпечити надходження значних сум орендних платежів до бюджету.


З огляду на це, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання протиправним та скасування рішення Миколаївської міської ради, повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.


Читайте також: Военная прокуратура будет контролировать уголовное производство по ДТП в Новой ОдессеДжерело статті: “http://www.nikpravda.com.ua/mikolayivska-miskrada-nezakonno-vidvela-zemelnu-dilyanku-dlya-zabudovi-prokuratura/”