Списані вагони київського метро придбали за 546 тис. грн для готельного бізнесу

30

Нояб -0001

Списані вагони київського метро придбали за 546 тис. грн для готельного бізнесу

В Статьи

Київський метрополітен продав два вагони, що були у вжитку, бізнесмену Міхаелю Гальперіну. Об этом сообщает motogon.in.ua со ссылкой на СМИ.

prozorro.saleПрес-служба метрополітену повідомила про продаж у своєму твіттер-акаунті: «Пам’ятаєте, ми продавали два вагони? Так ось їх купили! Фантастичні перспективи за 546 тис. гривень отримав Міхаель Гальперін. Вітаємо його з покупкою і чекаємо креативних проектів».

Нагадаємо, Київський метрополітен продавав старі вагони під метрохаби та кнайпи за 483 тис.₴ Згідно з інформацією на ProZorro, вагони хотіли придбати три претенденти: ВАТ «Амарант» ЛТД, приватне підприємство «Актив-М плюс» і фізична особа Міхаель Гальперін. Переможцем торгів став Гальперін.

Новий власник вагонів розповів ТСН, навіщо він придбав вагони: «Точно не здамо на металобрухт. Ми займаємось готельним бізнесом. Є кілька цікавих ідей, поки не будемо їх розкривати, але в цьому напрямку. Поки не укладемо необхідних договорів, вагони забрати не зможемо».

Додамо, що КП «Київський метрополітен» гроші від продажу зобов’язався перерахувати до бюджету міста.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2017/12/15/spisani-vagoni-kiyivskogo-metro-pridbali-za-546-tis-grn-dlya-gotelnogo-biznesu/”