Топ-20 лайфстайл-блогерів України в Facebook

30

Нояб -0001

Топ-20 лайфстайл-блогерів України в Facebook

В Статьи


Фітнес-тренер Анна Цукур, підприємець Дмитро Дубілет та тренер Аніта Луценко очолили рейтинг найпопулярніших українських лайфстайл-блогерів у Facebook в листопаді 2017 року

Про це йдеться в статті Еспресо Анатомія українського Facebook. Об этом сообщает planet-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Еспресо.TV за допомогою сервісу Microtargeting, який використовуючи технології Big Data аналізує український сегмент Facebook, склало рейтинг топ акаунтів українських лайфстайл-блогерів в соцмережі.

В цей рейтинг ми винесли блогерів, які пишуть про все, крім політики.

Очолила його фітнес-тренер Анна Цукур. У дівчини 23 тисячі підписників та друзів, що менше ніж майже у всіх інших учасників рейтингу. Але реальне охоплення постів Цукур витягнуло її в лідери через один флешмоб "10 дней без жалости к себе", який вона запустила постом від 4 листопада. Цей флешмоб став досить популярним в українському Facebook.

Далі в рейтингу бізнесмен та екс-директор інформаційних технологій в “ПриватБанк” Дмитро Дубілет, тренер та ведуча Аніта Луценко, сторінка відомого лікаря Євгена Комаровського — Доктор Комаровський та його ж приватний акаунт.

Для тих, хто буде дивитися рейтинги на смартфоні — гортайте таблицю вліво.

Топ-20 лайфстайл-блогерів України в Facebook (листопад, 2017)
Infogram

Як формувався рейтинг:

1. У рейтинг потрапили акаунти, які активно вели свої сторінки в Facebook і пости яких залучили найбільшу кількість аудиторії в своїй категорії з 1 по 30 листопада 2017 року.

Цей факт важливо врахувати, бо деякі популярні в українському Facebook акаунти не потрапили в рейтинг через те, що були не надто активними в листопаді. Або їх пости в цьому місяці не були дуже популярними.

2. Критерії відбору акаунтів: співвідношення аудиторії користувача (друзі+підписники), кількості постів та аудиторії, яка побачила ці пости.

3. Охоплення - це та кількість людей, які побачать пост в своїй стрічці.

Загальне охоплення визначається так: сума лайків, репостів та коментарів помножена на коефіцієнт охоплення, який вони продукують та помножений на залученість на пост.

4. Деякі акаунти використовують ботів для розгнку інформації в Facebook. Тому ми визначили, який відсоток фейкових акаунтів взаємодіяв з публікацією і визначили загальне і реальне охоплення (загальне мінус відсоток ботів).

Боти - акаунти в Facebook неіснуючих людей, які використовують для розгонки постів (лайки, репости, коментарі).

Важливо! Наявність ботів ще не означає, що людина заплатила за розгонку своїх постів. Цей інструмент також використовують для негативного піару. Тоді боти конкурента навмисно пишуть негативні коментарі та репости.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2017/12/14/top_20_layfstayl_blogeriv_ukrayiny_v_facebook”