На Прикарпатті буревій пошкодив дахи на десятках будинків

30

Нояб -0001

На Прикарпатті буревій пошкодив дахи на десятках будинків

В Статьи

Найбільше збитків негода наробила на Косівщині та Коломийщині.
Фото: Роман Трушик Фото: Роман Трушик

Шквалистий вітер, який сягав до 25 м/с, пошкодив дахи адміністративних і житлових будинків у гірських районах Франківщини, повідомляє управління з питань цивільного захисту ОДА. Об этом сообщает citynews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, станом на 19 год. 13 грудня на територіях Косівського району пошкоджено дахи 23 адміністративних будівель і 3 житлових будинків, Коломийського району – пошкоджено дахи 8 житлових будинків, крівлю Ковалівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування, на території Печеніжинської ОТГ – пошкоджено крівлю 2 ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ "Гуцулочка", крівлю 33 житлових будинків, крівлю 3 НВК, двох адмінбудівель, на території Нижньовербізької ОТГ – пошкоджено крівлі 2 ЗОШ, амбулаторії ЗПСМ, будинку культури, дитячої школи мистецтв, адмінприміщення старости с. Великий Ключів.

Загалом по області станом на 6 год. 14 грудня знеструмлено три ЛЕП і 3 населених пункти.

Як писав КУРС, на Косівщині збитки від негоди оцінюють не менше ніж у 5 млн₴Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/na_prykarpatti_bureviy_poshkodyv_dahy_na_desyatkah_budynkiv_61036.html”