"Прощай покашо Убер", - думка

30

Нояб -0001

"Прощай покашо Убер", - думка

В Статьи

Об этом сообщает novosti-turbiznesa.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дивлюсь на карті, водій крутиться на Березняківській на Лівому березі. До мене йому топити на Академіка Городецького, у самісінький центр до кінотеатру "Україна".

Ну, ок, думаю, за 20 хв буде, якраз часу, щоб скурити один, а потім ще один "парламент".

Дзвінок:

- Александр? Вы же Александр? Я на Левом берегу, это сбой программы, отмените вызов, пожалуйста.

Сбой, то сбой, просить людина, хай буде. Сніг іде, дороги замело. Ми ж люди, а не сєпари якісь.

Тицьнув скасувати, думаю, зараз нове замовлення зроблю. Рипнувся, а там чорним на білому екрані — штраф 55 гривень.

"Ееее!" — подумав я, і набрав водія з вопросом, шо за сюрпризи відбуваються з клієнтами після його прохань душевних і проникливих. "А вы им напишите письмо", — порадив Юрій на Тойота Королі, на якій гіпотетично я міг доїхати додому, але замість того стояв під фонарьом у центрі європейської столиці, де мокрий сніг опускався прямо на мою красиву лисину.

За порадою водія, пошукав у програмі Убер, де написати їм про світову несправедливість вартістю у 55 гривень, але не знайшов. Зате знайшов багато посилань, де мене іскреннє запрошували стати водієм Убера, обіцяючи всякі прелєсті. А сніг продовжував сипати, бо був, сука, заодно з тим водієм на Тойота Королі.

Урешті-решт, я змирився... Поступився технологічному прогресу, який викинув мене не обочину свого широкого путі з жовтим білетом.

Було набрано номер якогось із сотень служб-таксі, пообіцяно підвищений тариф, у результаті чого приїхав старенький бежевий "Ланос", і я впершись ліктями у коліна на передньому сидінні, підстрибуючи на ямах, успішно доїхав на Деміїівку.

А сьогодні зранку знайшов ФБ-сторінку Убера. Написав їм листа. Звідти тиша. Вже довго тиша. У чаті навіть зеленим не світить.

Інших варіантів написати їм про цю історію я не знайшов. Та й облом шукати.

Тому, прощай покашо Убер.

Справа не у 55 гривнях, а у тому, що ти хочеш заробляти і не хочеш чути клієнтів. І у тому, що в Україні ти поступово перетворюєшся у звичайне проблемне наїб-ово, що передбачає заробляння грошей і де, вже не вперше водії передзвонюють і запитують: "А ви точно хочете, що я до вас їхав, бо це далеко?" Тільки раніше я не скасував замовлення, а цього разу скасував і взнав, що після цього ти винен найбільш просунутому таксі.

Краще вже бежевий Ланос.

P.S. Через пять годин після мого зверення Убер скасував стягнення 55 гривень. Победіще.

Олександр СОЧКАДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1513029369--proshchay-pokasho-uber---dumka.html”