У Львові розпочинається футзальний чемпіонат серед органів військового управління

30

Нояб -0001

У Львові розпочинається футзальний чемпіонат серед органів військового управління

В Статьи

В період з 6 по 30 грудня 2017 року в універсальному спортивному залі СКА (вул. Генерала Грекова, 1) відбудеться третій чемпіонат серед органів військового управління та військових правоохоронних органів Західного регіону України.Метою першості є пропаганда активного та здорового способу життя серед військовослужбовців, покращення рівня взаємодії та співпраці між органами військового управління. Організаторами турніру традиційно виступили військова прокуратура Західного регіону України (керівник — Олег Сенюк) та Асоціація футзалу Львівщини (президент – Мирослав Хом’як).

Традиційною залишилася і кількість команд – 8, хоча як зазначили організатори, це тільки початок і наступного року кількість команд буде більшою. Серед команд, окрім військової прокуратури також є прикордонники, військова контррозвідка, служба правопорядку, фельд’єгеря, обласний комісаріат, загін Держспецтрансслужби та викладачі Національної Академії сухопутних військ. Офіційне відкриття турніру заплановано на 18.00 год. 6 грудня в спортивному залі СКА за участі керівників органів військового управління та Асоціації футзалу Львівщини. Після урочистого відкриття відбудеться гра між минулорічним фіналістом – Військовою прокуратурою та командою Військова контррозвідка.

28 листопада в приміщенні АФЛ (м. Львів, пл. А.Міцкевича, 8) під головуванням віце-президента Асоціації футзалу Львівщини Ігоря Матвійчука відбулася нарада представників команд та жеребкування.

РЕЗУЛЬТАТИ ЖЕРЕБКУВАННЯ:

Група «А» Група «Б»

1 «Захід»військова прокуратураЗахРег 1 «ВСП»ЗТУ військ. служба правопор.

2 «ФПЗ»фельд’єгерс.-поштовий зв’язок 2 «НАСВ»Нац. Академія сухоп. військ

3 «Західний кордон»ЗхРУДержприк 3 «ЛОВК»Львівський обл. військ. коміс.

4 «ВКР СБУ»військова контррозвідка 4 «ДССТ»Держспецтрансслужба

КАЛЕНДАР ІГОР:

Груповий етап

1 тур

06.12.2017 р.,

Середа 10:30 «Західний кордон» — «ФПЗ» :

18:00 «Захід» — «ВКР СБУ» :

07.12.2017 р.,

Четвер 16.30 «ВСП» — «ДССТ» :

17.20 «НАСВ» — «ЛОВК» :

2 тур

«ФПЗ» — «Захід» :

«ВКР СБУ» — «Західний кордон» :

«НАСВ» — «ВСП» :

«ДССТ» — «ЛОВК» :

3 тур

«Захід» — «Західний кордон» :

«ВКР СБУ» — «ФПЗ» :

«ЛОВК» — «ВСП» :

«ДССТ» — «НАСВ» :

Фінальний етап

Півфінали

1А 2Б

1Б 2А

Матч за 3 місце

ФІНАЛ
Джерело статті: “http://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_rozpochynaietsya_futzalnyy_chempionat_sered_organiv_viyskovogo_upravlinnya_275885.html” Об этом сообщает 10kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.