Чому сімейне життя таке корисне: вчені пояснили

30

Нояб -0001

Чому сімейне життя таке корисне: вчені пояснили

В Статьи

Чому сімейне життя таке корисне: вчені пояснили Об этом сообщает mapgroup.in.ua со ссылкой на СМИ.

Британські дослідники з Університетського коледжу Лондона об’єднали дані 15 досліджень про людей зі США, Європи, Південної Америки та Азії та виявили, що люди, які ніколи не вступали в шлюб, мали більший ризик старечого недоумства.

Про це пишуть в Science Alert.

Як зазначили науковці, такі дані вдалося отримати завдяки аналізу історій хвороби понад 800 тисяч людей. 42% з них, які ніколи не мали сімейного життя, страждали на старече недоумство. А також для вдівців цей показник був на 20% вище, ніж для людей, які залишалися в шлюбі під час досліджень.

Одружені люди, як правило, ведуть більш здоровий спосіб життя і більш соціально активні. Це може пояснити, чому вони менш схильні до розвитку недоумства, – зазначив психіатр Ендрю Соммерлад.

Хоч такі висновки не можна вважати однозначними, але соціальна ізоляція дійсно грає велику роль в розвитку деменції або старечого недоумства. У сімейному житті люди спілкуються, турбуються про здоров’я одне одного, дбають про соціальну та фінансову підтримку. Тобто соціальна участь є одним з позитивних наслідків вступу в шлюб. Таким чином, самотні люди повинні докласти зусиль, щоб уникнути соціальної ізоляції.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/CHomu_simeine_zhittya_take_korisne_vcheni_poyasnili_63950.html”