Луцький ЦНАП пояснив, як видає талони на виготовлення паспортів

30

Нояб -0001

Луцький ЦНАП пояснив, як видає талони на виготовлення паспортів

В Статьи


У луцькому ЦНАПі пояснили, хто в пріоритеті на видачу талонів на виготовлення біометричних паспортів. Об этом сообщает m-reporter.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Сьогодні було видано 120 талонів на виготовлення біометричних документів і 44 талони попереднього запису. Окрім того, протягом дня буде здійснюватися і видача вже готових закордонних паспортів та ІД-карток. Щодня ЦНАП видає від 70 до 120 талонів, в залежності від годин прийому, плюс треба врахувати, що кожного дня є більше 40 талонів попереднього запису і протягом дня паралельно з подачею документів, люди забирають вже готові паспорти, тобто щодня відділ з оформлення біометричних документів ЦНАП приймає понад 300 відвідувачів, працює 5 робочих станцій”, – йдеться у повідомленні директора ЦНАП Лариси Карп’як.

Нагадаємо, лучани обурюються довжелезними чергами у ЦНАПі.

“Наголошуємо, що у зв’язку зі збільшенням кількості замовників на виготовлення закордонних паспортів, перевага надається лучанам з реєстрацією місця проживання у місті Луцьку. Якщо талони електронної черги залишаються, ми видаємо людям з інших сіл, міст, районів. А громадянам, місце проживання яких зареєстроване у Волинській області, рекомендуємо звертатися за місцем реєстрації та адресами територіальних підрозділів ДМС України”, – каже жінка.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/луцький-цнап-пояснив-як-видає-талони-н/”