У Чорне море зайшов ракетний "фрегат-невидимка" ВМС Франції: опубліковані фото

30

Нояб -0001

У Чорне море зайшов ракетний "фрегат-невидимка" ВМС Франції: опубліковані фото

В Статьи

У Чорне море зайшов ракетний "фрегат-невидимка" ВМС Франції: опубліковані фото Об этом сообщает repa-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

В акваторію Чорного моря через протоку Босфор увійшов французький фрегат F714 Guepratte.

Про це повідомили турецькі споттери, які відстежують шляхи руху військових кораблів через Босфор, у Twitter.

Корабель, який увійшов в акваторію Чорного моря ввечері, 19 листопада, рухається в північному напрямку вздовж західного узбережжя.

Поки мета прибуття і місця зупинки невідомі, але це вже другий візит французьких фрегатів у цьому році. В березні 2017 року фрегат з керованою ракетною зброєю La Fayette Військово-морських сил Франції також заходив до акваторії Чорного моря – для участі у навчаннях.

Toulon based La Fayette class @MarineNationale frigate Gu?pratte F714 transited Bosphorus & entered Black Sea at dusk 15:00Z pic.twitter.com/E65gZpLaYJ

— Y?r?k I??k (@YorukIsik) 19 листопада 2017 р.

Корпус фрегата побудований із застосуванням технології "стелс", має на обороні 8 пускових установок протикорабельних ракет "Екзосет" і 8 зенітних установок "Астер", та вертоліт "Пантер". Технологія "стелс" дозволяє судну бути "невидимим" на радарах.

Фрегат "Гепрат", довжиною у 125 метрів, названий на честь адмірала Поля Еміля Амабль Гепрата. Що цікаво, екіпаж корабля складається з 25 жінок.

Bosphorus: La Fayette class @MarineNationale frigate Gu?pratte F714 equipped with @thalesgroup DRBV-15C Sea Tiger air/surface search radar pic.twitter.com/dJ03pfjSKY

— Y?r?k I??k (@YorukIsik) 19 листопада 2017 р.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/U_CHorne_more_zaishov_raketnii_fregatnevidimka_VMS_Frantsii_opublikovani_foto_54402.html”