Франківські волонтери вкотре відправилися на схід

30

Нояб -0001

Франківські волонтери вкотре відправилися на схід

В Статьи

news-image: Франківські волонтери вкотре відправилися на схід
Допомога твоя – найсильніша зброя . Івано-Франківські волонтери в черговий раз відправилися на Схід. Підтримати захисників українських кордонів. З собою прихопили чималий вантаж гуманітарної допомоги – харчі, засоби гігієни, побутові речі першої необхідгості . Загалом зібрали понад 4 тони.

Перед виїздом благодійники помолилися та попросили Божого благословення. Адже дорога попереду далека і небезпечна . Активісти руху ” Галицькі леви” прямують на першу лінію зіткнення, пише ВЕЖА. Об этом сообщает 56kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Позаду остані блокпости на околиці Авдіївської промзони. Волонтери одягають додаткові засоби безпеки. Першими відвідали бійців 72-гої окремої механізованізованої бригади. Довгоочікованому візитові волонтерів тут раді. Військові жартують, де падають ворожі снаряди, допомога з мирної території практично не доїзджає.

Як годиться добрим господарям – приготували святковий обід. В меню традиційні ситні прикарпатські страви. Бійці самотужки готують інгрідієнти. Накривають стіл. Головний на кухні традиційно волонтер Роман Дорожівський . Кулінарію опанував ще на Майдані. Каже, в польових умовах важливо споживати корисну та збалансовану їжу .

На передову “Галицькі леви” вирушають кожні 2 місяці. Це вже 6 -та поїздка волонтерів до Авдіївської промзони. Наразі збирають допомогу для наступного маршруту. А ще запросили бійців на відпочинок в Карпати.Джерело статті: “http://www.blitz.if.ua/news/frankivski-volontery-vkotre-vidpravylysya-na-shid.html”