Масово тікають: стала відома чисельність армії сепаратистів на Донбасі

02

Дек 2020

Масово тікають: стала відома чисельність армії сепаратистів на Донбасі

В Статьи

За даними розвідки, штатна чисельність російських окупаційних військ на Донбасі становить 35 500 осіб. При цьому в 1-му та 2-му армійських корпусах проходять службу ще близько 3 тисяч кадрових військових ЗС РФ.

Об этом сообщает Устинов троллит

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони з посиланням на слова свого представника Вадима Скібіцького.Loading...

Скібіцький каже, що укомплектованість військ противника на сході України становить до 80%. Більш укомплектовані тилові частини і підрозділи забезпечення сепаратистів.

Одночасно з цим повідомляється, що спостерігається відтік військовослужбовців з частин 1 і 2 АК і зменшення мобілізаційного ресурсу. Це обумовлено тим, що в результаті важких соціально-економічних умов більшість населення так званих “республік” виїжджає на територію Росії. У цих умовах російська окупаційна адміністрація всіляко блокує виїзд за межі квазіреспублік громадян віком від 18 до 50 років.Популярні новини зараз
  • Буде багато снігу: синоптик дав “холодний” прогноз на зиму
  • Школи та садочки в Україні закриють: коли це станеться
  • На новорічні свята COVID-19 піде на спад: епідеміолог дала свій прогноз
  • Напередодні повідомлялося, що у Збройних силах України з моменту початку режиму повного припинення вогню загинули четверо військовослужбовців, а ще 14 отримали поранення.

    Також повідомлялося про те, що 28 листопада на Донбасі загинув військовослужбовець десантно-штурмової бригади ЗСУ Терещук Сергій.

    Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

    Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/12/01/masovo-tikayut-stala-vidoma-chyselnist-armiyi-separatystiv-na-donbasi/”