СБУ вітає буковинців із Днем захисника України

30

Нояб -0001

СБУ вітає буковинців із Днем захисника України

В Статьи

Міцного здоров’я, сили духу, мужності й терпіння 14 жовтня ми відзначаємо День захисника України – свято, яке офіційно з’явилося в нашому календарі зовсім недавно, але в традиціях українського народу закріпилося ще кілька століть тому.
Саме в цей день славне козацьке військо з особливим трепетом вшановувало свою покровительку і заступницю Пресвяту Богородицю. Із цим святом пов’язано багато сторінок історії національно-визвольного руху українців за незалежність своєї Батьківщини.
Мужність, відвага, самопожертва, патріотизм – це риси, які об’єднують захисників України всіх поколінь: від козаків-запорожців, вояків УНР та УПА до нинішніх героїв, котрі зі зброєю в руках стали до боротьби з агресором в неоголошеній війні на сході нашої держави.
Ми вшановуємо пам’ять тих, хто наближав нашу незалежність та захищав її найвищою ціною – власного життя.
Серед тих, хто захищає територіальну цілісність нашої держави, і співробітники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області, які вже четвертий рік виконують спеціальні завдання в районі проведення АТО. А вдома, на Буковині, вони на посту цілодобово. Тож сьогодні усім нашим захисникам бажаю міцного здоров’я, сили духу, мужності й терпіння. Та найголовніше — миру, добра, щастя, благополуччя. Нехай Пресвята Богородиця оберігає всіх захисників України!
Слава Україні!
Героям слава!

З повагою,
Начальник Управління СБ України в Чернівецькій області,
полковник Руслан Сторожук фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2017/10/13/sbu-vitaie-bukovyntsiv-iz-dnem-zakhysnyka-ukrainy.html” Об этом сообщает argumenti.in.ua со ссылкой на СМИ.