РФ постійно намагається просувати зустрічні умови, тому серйозних зрушень до миру немає, – Кравчук

29

Нояб 2020

РФ постійно намагається просувати зустрічні умови, тому серйозних зрушень до миру немає, – Кравчук

В Статьи

РФ постійно намагається просувати зустрічні умови, тому серйозних зрушень до миру немає, – Кравчук

Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” розповів глава української делегації в Тристоронній контактній групі стосовно Донбасу Леонід Кравчук.

Об этом сообщает Незыгарь

“Ми не стоїмо на місці, певний рух уперед є. Цей рух визначається основним рішенням, яке було ухвалено ТКГ про всеосяжну тишу 22 липня.

Але інших серйозних зрушень до миру немає. Інші питання – розмінування, обмін утримуваними особами, КПВВ тощо – не вирішуються, тому що це прив’язується російською стороною до певних передумов. Однією з передумов свого часу була постанова Ради про місцеві вибори, а зараз передумова – ухвалення дорожньої карти, яку підготували ОРДЛО”, – пояснив Кравчук.

Він розповів про свої переговори з главою російської делегації Борисом Гризловим. “Я звернувся до Гризлова, запитав, чому Росія не подає своїх пропозицій. Він чомусь сказав, що якщо це буде зроблено Росією, то це, мовляв, втручання у внутрішні справи України, і що Росія не бере там активної участі. А що це Україна попросила допомогти вирішити конфлікт на Донбасі, який є внутрішньою проблемою України. Я шукав таке звернення (від України до Росії. – Ред.), ми його разом з МЗС не знайшли”, – зауважив глава української делегації. Нагадаємо, на засіданні ТКГ 25 листопада глава української делегації Леонід Кравчук закликав російську делегацію визначитися з позицією щодо виконання домовленостей Нормандської четвірки до кінця року.

На це прохання глава делегації РФ Борис Гризлов заявив, що це буде втручанням Росії у внутрішні справи України. Кравчук також ініціював додаткові засідання, щоб обговорити обмін утримуваними особами, відкриття російською стороною КПВВ, про розведення на нових ділянках тощо.Джерело статті: “http://novostiua.org/news/1160478-rf_postijno_namagajetjsja_prosuvati_zustrichni_umovi_tomu_serjoznih_zrushenj_do_miru_nemaje__kravchuk”